Sobota, 4 lipca 2020

Podziel się:

Wolontariat na rzecz Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”

2013-12-05 13:29:01 (ost. akt: 2019-09-24 14:46:44)
Wolondariusze naszej Fundacji w całej okazalości. Do zobaczenia niebawem!

Wolondariusze naszej Fundacji w całej okazalości. Do zobaczenia niebawem!

Autor zdjęcia: Fot. Andrzej Sprzączak

Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” zaprasza wszystkich chętnych do zostania wolontariuszem w naszej organizacji. Może nim zostać każdy kto dysponuje wolnym czasem i chce poświęcić go dla innych

Polub nas na Facebooku:
Jaką korzyść daje taka praca samemu wolontariuszowi? Niewątpliwie daje to olbrzymią satysfakcję! Poza tym pozwala sprawdzić się w nowym środowisku, zdobyć wiedzę, doświadczenie i nowe umiejętności.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z Fundacją!

Aktualnie potrzebujemy osób do:
- pomocy w kampanii charytatywnej "Kilometry Dobra"
- pomocy w Biurze Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Wolontariuszem według ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie jest ten, kto dobrowolnie i świadomie oraz bez wynagrodzenia angażuje się w pracę na rzecz osób, organizacji pozarządowych, a także rozmaitych instytucji działających w różnych obszarach społecznych.
Wyjątkowo wolontariuszem może zostać również osoba niepełnoletnia. Warunkiem jest uzyskanie przez nią pisemnej zgody rodziców bądź opiekunów prawnych na podjęcie wolontariatu.

Dołącz do nas już dziś! Jeśli chcesz pomóc wypełnij formularz:       
       
 _______ ___ 
|_ / _ \/ __|
 / / __/ (__ 
/___\___|\___|
       
       
 Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Administratora danych osobowych, którym jest Fundacja „Przyszłość dla dzieci” z siedzibą w Olsztynie przy ul. Trackiej 5, na zasadach określonych ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, nr 101, poz. 926 ze zm.). Osoba, której dane dotyczą posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Polub nas na Facebooku: