Niedziela, 31 maja 2020

Podziel się:

Radosne dzieci zdrowieją szybciej. Przyłącz się do akcji!

2014-05-28 17:56:38 (ost. akt: 2016-07-05 15:42:33)

Dzieci z elbląskiego szpitala potrzebują gier i kredek. Pomóż im zapomnieć o leczeniu! — Do akcji może się przyłączyć każdy, kto chciałby zrobić coś dobrego dla maluchów i przyczynić się do tego, by choć na chwilę zapomniały, dlaczego znalazły się w szpitalu — mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy firmy Media Expert. — My nie wahaliśmy się ani chwili!

Polub nas na Facebooku:
Wystarczy przynieść nowe kredki, bloki, mazaki, wycinanki i inne materiały biurowe lub gry planszowe do redakcji „Dziennika Elbląskiego” przy ul. Rybackiej 35 lub do sklepów Media Expert, żeby przyłączyć się do akcji „Radosne dzieci zdrowieją szybciej” zorganizowanej przez Fundację „Przyszłość dla Dzieci” i firmę Media Expert.

Zbiórka na rzecz maluchów z oddziału pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu potrwa do 7 czerwca. — Materiały dydaktyczne i biurowe przyniosą odrobinę radości dzieciom. Liczymy na Waszą pomoc! — mówi Iwona Żochowska z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. — Będzie to również pomoc dla naszych podopiecznych, mieszkających w Elblągu i okolicy. Aktualnie mamy pod stałą opieką ośmioro dzieci, które są częstymi pacjentami szpitala i w przerwach między badaniami... strasznie się nudzą. Pomóżmy im aktywnie i kreatywnie spędzić ten czas!

Wiek w tej akcji nie ma znaczenia. Dzieci ze szkół podstawowych również mogą pomóc, biorąc udział w konkursie plastycznym „Radosne dzieci zdrowieją szybciej”. — Prócz wsparcia finansowego akcji, przygotowaliśmy niespodziankę dla maluchów, które swoimi kolorowymi rysunkami przeniosą szpitalne sale w bajkowy świat — mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy firmy Media Expert. — Najlepszych małych artystów nagrodzimy trzema tabletami.

Prace mogą zostać wykonane w dowolnej technice plastycznej. Zdjęcia lub skany należy przesłać drogą elektroniczną pod adres e-mail: fundacja@gazetaolsztynska.pl w terminie do 10 czerwca, do godziny 23:59. W temacie wiadomości należy wpisać: „Radosne dzieci zdrowieją szybciej”. Rysunki można także wysłać pocztą tradycyjną do 7 czerwca (decyduje data stempla pocztowego) pod adres: Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”, ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn z dopiskiem „Konkurs: Radosne dzieci zdrowieją szybciej”.

Prace powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem autora wraz z danymi umożliwiającymi kontakt (nr telefonu, adres pocztowy, adres e-mail). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej przyszloscdladzieci.org.

— Postaramy się, by wszystkie rysunki zdrowych dzieci powędrowały do ich rówieśników w szpitalu — zapewnia Iwona Żochowska. — Razem wywołajmy uśmiech na twarzach maluchów. Śledźcie naszą akcję w „Dzienniku Elbląskim”!

Przynieś kredki, bloki, mazaki, wycinanki i inne materiały biurowe, książki, gry planszowe do redakcji „Dziennika Elbląskiego” przy ul. Rybackiej 35 lub sklepów Media Expert i pomóż dzieciom z oddziału pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Możesz również zachęcić swoje dziecko do udziału w konkursie plastycznym, dzięki któremu szpitalne sale zmienią się nie do poznania. Wygraj tablet i inne niespodzianki ufundowane przez firmę Media Expert.


masz
Polub nas na Facebooku: