Wtorek, 11 sierpnia 2020

Podziel się:

Odczaruj stwora na święta, czyli…

2014-12-03 00:01:00 (ost. akt: 2015-12-15 14:37:38)

...pomóż zdrowieć chorym dzieciom z Warmii i Mazur! Wszystko byś zrobił dla swojego dziecka? Na pewno. Dziesiątki rodziców walczących z niepełnosprawnością swoich dzieci też zrobili już wszystko co mogli. Ale często jest tak, że bez pomocy innych ludzi maluchy nie mają szansy na powrót do zdrowia.

Polub nas na Facebooku:


http://m.wm.pl/2015/12/orig/btn-czaruj-281580.jpg


Regularna rehabilitacja może zdziałać cuda. Dzięki temu, że regularnie ćwiczą, niektórzy już stanęli na własne nogi. Aby jednak mogły ćwiczyć, potrzebne są pieniądze. Dlatego tegoroczna edycja akcji „Odczaruj stwora na święta” jest poświęcona właśnie niepełnosprawności ruchowej. Chcemy dotrzeć ze skuteczną pomocą do jak największej liczby dzieci. To czasami dzieci całkiem małe, a czasami nastolatkowie, dla których samodzielność jest największym marzeniem.
Pieniądze zebrane w trakcie trwania akcji przeznaczymy właśnie dla nich. Kupimy za nie także sprzęt medyczny, bez którego nasi podopieczni nie mogą funkcjonować. Jednym potrzebne są specjalistyczne wózki, innym ortezy, ale wszystkim — nasza pomoc. Dlatego prosimy Cię dziś o 10zł, 20zł, 50zł, 100zł lub każdą inną kwotę, którą uznasz za ja lepszą w tej chwili.

Pomóż - to proste!


Jak możesz pomóc?


Uruchomiliśmy tę stronę internetową, żeby każdy mógł odczarowywać stwory - dowolną ilość razy i za dowolną kwotę, która jest wielokrotnością 10 złotych.
Wspólnie przegońmy jak najwięcej stworów, które odbierają dzieciństwo maluchom.
Dzięki Tobie Kacper weźmie do ręki zabawkę, Wiktoria siedząc pobawi się z bratem, a Kuba będzie chodził.
http://m.wm.pl/2015/12/orig/btn-czaruj-281580.jpg
Polub nas na Facebooku: