środa, 30 września 2020

Podziel się:

Potrzeba więcej, żeby pomóc wszystkim

2014-12-29 09:49:49 (ost. akt: 2014-12-29 10:26:45)

Akcja "Odczaruj stwora na święta" trwa. Reakcja czytelników „Gazety Olsztyńskiej” jest wzruszająca. Na pomoc dzieciom chorym na raka ciągle napływają pieniądze. To jednak wciąż za mało, żeby pomóc wszystkim najbardziej potrzebującym.

Polub nas na Facebooku:
Kampania „Odczaruj stwora na święta” zgromadziła wokół siebie mnóstwo ludzi, którym nie jest obojętny los innych. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej” potrafią się dzielić. Na konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, organizatora akcji, wciąż wpływają pieniądze. To wpłaty od osób, które chcą pomóc rodzinom dzieci z rakiem.
— Za każdą wpłatę dziękujemy. Bardzo liczymy jednak na to, że będą kolejne. Mamy pod opieką kilkudziesięcioro dzieci z chorobami nowotworowymi. Co roku w województwie warmińsko-mazurskim lekarze stawiają kilkadziesiąt kolejnych takich diagnoz. Potrzeby są ogromne i nadal rosną — przyznaje Iwona Żochowska, dyrektor zarządzający fundacji.
Wśród dotychczasowych dobroczyńców są zarówno osoby prywatne, jak i instytucje. Zrzeszają się także uczniowie: robią wśród siebie zbiórkę pieniędzy i wpłacają je na konto fundacji.

WEJDŹ I ODCZARUJ
Konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” ma numer 58 1240 1590 1111 0000 1453 6887. Jeśli chcesz pomóc rodzinom, które zmagają się z rakiem swoich dzieci, w tytule przelewu dopisz: „Odczaruj stwora”. Każda złotówka zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów leczenia, dojazdów do szpitali, rehabilitacji ... Pieniądze można albo przelać na konto fundacji, albo wysłać przekazem na adres: Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”, ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn, z dopiskiem „Odczaruj stwora”.
Na stronie internetowej przyszloscdladzieci.org/odczaruj można dosłownie odczarować ,,stwora''. Wystarczy wpisać imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu oraz podać kwotę, jaką chce się wpłacić. Po kliknięciu widać, ile ,,stworów'' dzięki wpłacie uda się odczarować.
Partnerem akcji jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Małgorzata Kundzicz

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Polub nas na Facebooku: