Czwartek, 13 sierpnia 2020

Podziel się:

ZBIERAJ AKTYWNIE-biegaj dla Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"

2015-02-06 10:33:01 (ost. akt: 2016-09-26 12:44:22)

Biegając, ruszając się i uprawiając sport robisz prezent głównie sobie i własnemu zdrowiu, ale nie każdy ma to szczęście i możliwość. Możesz swoją aktywność zadedykować tym, którzy nie mają takiej szansy! Biorąc udział w imprezie biegowej możesz sprawić, aby Twój bieg był czymś więcej niż tylko rywalizacją sportową.

Polub nas na Facebooku:
Razem stwórzmy drużynę Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”! Pomóżmy chorym dzieciom! Wybiegajmy im Przyszłość!

Zarejestruj się na stronie biegu! Wypełniając formularz na stronie biegu zaznacz w polu „kategoria dodatkowa” – bieg charytatywny, załóż wirtualną skarbonkę, zbieraj pieniądze, podejmuj i rzucaj wyzwania znajomym, odbierz pakiet startowy, pobiegnij w I Ukiel Olsztyn Półmaratonie, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym podopiecznym. My zagwarantujemy Ci świetną zabawę!

Sprawdź krok po kroku jak dołączyć do "Biegu o Przyszłość"!

Zaczęło się od akcji „Tomki dla Olki, później był udział sześcioosobowej drużyny Fundacji w maratonie Accreo Ekiden w 2011 r., a także bieg Grzegorza dla Mai. To zainspirowało nas do stworzenia drużyny Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Teraz chcemy wciągnąć do pomocy również Ciebie! Cel jest jeden - biegamy i pomagamy!

„Piękno tej idei polega na doskonałym połączeniu przyjemności z biegania i bezinteresownego pomagania”

Krzysztof Sobczak z Olsztyna, jedyny dotąd Polak, który przebiegł morderczy Jungle Marathon 2013 w Brazylii, żeby pomóc dwóm ciężko chorym chłopcom.

http://m.wm.pl/2016/09/orig/polmaraton-maraton-336767.jpg
.
Polub nas na Facebooku: