Wtorek, 29 września 2020

Podziel się:

18.04.2015 r. - zapraszamy na otwarte wartsztaty dla Mam w MOKu na ul. Dąbrowszczaków 3

2015-04-16 09:08:56 (ost. akt: 2015-04-16 14:13:37)

Przeżyj „Przygodę z macierzyństwem" - portal Familie.pl zaprasza 18 kwietnia do kamienicy Naujacka MOK przy ul. Dąbrowszczaków 3 na spotkacie dla kobiet - początek godz. 12. Przygoda z macierzyństwem to warsztaty dla pań, które planują dziecko, są w ciąży lub właśnie powitały na świecie swojego maluszka.

Polub nas na Facebooku:
Na spotkaniu miło będzie nam ugościć nie tylko mamy z brzuszkiem, lecz także panie, które dopiero planują ciążę. Przychodźcie razem z bliskimi, partnerami czy przyjaciółkami. Te warsztaty są także dla nich— zachęca Urszula Kaczan z Familie.pl.
— Na najbliższym spotkaniu będziemy gościć eksperta Polskiego Banku Komórek Macierzystych, panią Joannę Wychudzką, która opowie o tym, jak świadomie inwestować w bezpieczeństwo naszych dzieci.
Warsztaty uświetni swoją obecnością także położna Iwona Kaczyńska, która rozwieje wszystkie nasze wątpliwości związane z porodem oraz podstawową pielęgnacją maluszka.
Będzie można także porozmawiać z ekspertem od chustonoszenia i rodzicielstwa bliskości — Mąją Piotrowską-Mazur. Pani Maja pokaże podstawowe wiązania. To nie wszyscy eksperci, którzy na was czekają. Na spotkaniu nie zabraknie też niespodzianek.
Impreza ma charakter charytatywny. Spotykając się w gronie przyszłych mam, będziemy mieli również szansę wspomóc ogólnopolską akcję: „Kilometry Dobra". To cudowne uczucie, gdy możemy pomóc chorym dzieciom, prawda?
Fundacja „Przyszłość dla Dzieci" wraz z przedstawicielami 30 organizacji realizują wspólnie ten projekt. Akcja polega na zebraniu pieniędzy, z których podczas wielkiego finału 31 maja br. zostanie ułożony długi ciąg z monet o nominale 1 zł. Jego długość będzie miarą dobroci darczyńców i... próbą pobijcia rekordu Guinnessa, który obecnie wynosi 75 km.
— Jesteśmy ogromnie dumni, że możemy wspólnie weprzeć akcję i pomóc tylu dzieciakom, wrócić do zabawy z rówieśnikami. Wszystkie przyszłe mamy uczestniczące w warsztatach „Przygoda z macierzyństwem" w Olsztynie zachęcamy do przynoszenia ze sobą dużej ilości monet jednozłotowych. Jeśli jednak nie macie takiej możliwości, można oczywiście wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji. Przekazując np. 20 zł możemy powiedzieć, że to około pół metra dobra — dodaje Urszula Kaczan.

Wstęp na warsztaty jest całkowicie bezpłatny.


Polub nas na Facebooku: