Sobota, 11 lipca 2020

Podziel się:

KILOMETRY DOBRA. KAŻDY MOŻE POMÓC CHORYM DZIECIOM

2015-05-06 09:41:12 (ost. akt: 2015-05-15 09:33:04)
W każdej placówce sieci Media Expert na terenie Warmii i Mazur można wesprzeć akcję "Kilometry Dobra"

W każdej placówce sieci Media Expert na terenie Warmii i Mazur można wesprzeć akcję "Kilometry Dobra"

Autor zdjęcia: Autor: Fot. archwum fundacji

Do końca maja trwa akcja Kilometry Dobra. Kampanię można wesprzeć odwiedzając sklepy Media Expert, gdzie zbierane są monety.

Polub nas na Facebooku:
Jak zmierzyć dobro?
Przekonamy się 31 maja, kiedy w 28 miastach Polski, także na Warmii i Mazurach, odbędzie się finał akcji Kilometry Dobra. Tego dnia spróbujemy ułożyć nieprzerwany ciąg monet o nominale 1 zł. Wszystko po to, żeby pomóc chorym dzieciom i pobić rekord Guinnessa.

To druga edycja kampanii charytatywnej. W województwie warmińsko-mazurskim poprowadzi ją Fundacja „Przyszłość dla Dzieci", założona przez wydawcę „Gazety Olsztyńskiej" i „Dziennika Elbląskiego''. Fundacja na co dzień zajmuje się pomocą chorym dzieciom pochodzącym z niezamożnych rodzin. Wesprzeć kampanię może każdy. Wystarczy zbierać monety o nominaie 1 zł i dostarczać je Fundacji lub wrzucić do puszek we wszystkich 20 sklepach Media Expert w woj. warmińsko-mazurskim.

31 maja podczas finału akcji ułożymy długiego węża z uzbieranych wcześniej monet i spróbujemy pobić iekord Guinessa, który obecnie wynosi 75 kilometrów. Jego długość będzie miarą dobroci darczyńców, a zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe organizacji. W przypadku Fundacji „Przyszłość dla Dzieci" jest to finansowanie leczenia i rehabilitacji jej małych podopiecznych.

Do akcji Kilometry Dobra w województwie warmińsko-mazurskim zgłosiła się sieć sklepów Media Expert, w których stoją puszki, do których można wrzucać jednozłotówki.

— Puszka stoi przy kasie, w widocznym miejscu. Każdy z klientów może wesprzeć ten szczytny cel. Mamy nadzieję, że coś pozytywnego z tego wyniknie — powiedział nam Damian Olszewski, kierownik działu AGD sklepu Media Expert przy ul. Teatralnej w Elblągu.

Pieniądze zbierane są również w drugim elbląskim sklepie Media Expert przy ul. Grunwaldzkiej 77 (obok hipermarketu E. Leclerc).

Szkoły, firmy i organizacje chętne do włączenia się w kampanię zapraszamy do kontaktu z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci" pod numerem telefonu: (89) 539-74-04 lub przez maila: biuro@przyszloscdladzieci.org. Szczegóły oraz regulamin akcji na stronie www.przyszloscdladzieci.org.

Zmierz się z dobrem i wpłać kwotę na swoją miarę.
Wejdz na http://www.kilometrydobra.pl/przyszloscdladzieci/
lub
wpłać na numer konta 80 1240 1590 1111 0010 3003 2207 - Kilometry Dobra.


WPŁAĆ TUTAJ

Źródło: Dziennik Elbląski

Polub nas na Facebooku: