Poniedziałek, 6 lipca 2020

Podziel się:

STUDENCKI CHARYTATYWNY BIEG PRZEŁAJOWY I MARATON ZUMBY - 13.05.2015

2015-05-13 08:15:40 (ost. akt: 2015-05-13 09:34:02)
Charytatywny Studencki Bieg Przełajowy -13:00 Stadion UWM

Charytatywny Studencki Bieg Przełajowy -13:00 Stadion UWM

Autor zdjęcia: Fot. archwum fundacji

Zapraszamy wszystkich młodych ludzi lubiących aktywnie spędzać czas i pomóc innym do udziału w Studenckim Charytatywnym Biegu Przełajowym. Początek biegu o godzinie 13:00 na stadionie uniwersyteckim oraz na Maraton Zumby początek o godz. 17.00 na Stadionie Kortowskim.

Polub nas na Facebooku:
Dystans Biegu Przełajowego wyniesie 5600 metrów, a jego trasa prowadzi przez samo centrum Kortowa.

Jest to idealna okazja, aby pochwalić się swoją ciężko wypracowaną kondycją i formą, kreatywnością oraz studenckim luzem.

Biegnąc możesz pomóc chorym dzieciom z Warmii i Mazur.


Jeśli wrzucisz Wolontariuszowi do skarbonki min. 10 zł przed startem, dostaniesz naklejkę na koszulkę, a Twój wysiłek nabierze innego wymiaru i dołączysz do kampanii charytatywnej Kilometry Dobra.

Zumba jest fuzją aerobiku i gorących latynoskich tańców.

By wziąć udział w drugim studenckim Maratonie Zumby, nie musisz być mistrzem tańca, czy też zawodowym sportowcem.

W tym roku oprócz dobrej zabawy uczestnicy maratonu moga tańcząc wesprzeć podopiecznych Fundacji "Przyszłość dla Dzieci".

Najlepsi olsztyńscy instruktorzy Zumby z Sylwetka Fitness Club, Planeta Formy, Body Perfect oraz szkoły tańca Salsa Fit w jednym miejscu! To Oni pozwolą Wam poczuć moc pozytywnej, gorącej, latynoskiej energii. Oprócz tego będą na Was czekać konkursy z nagrodami i dobra zabawa - nie może Cię zabraknąć. Weź ze sobą rodzinę, znajomych, czy sąsiadów.ZAPRASZAMY!
Polub nas na Facebooku: