Poniedziałek, 28 września 2020

Podziel się:

23.05.2015 - Spotkanie z cyklu "Czas mamy"

2015-05-18 08:00:25 (ost. akt: 2015-05-19 08:16:48)
23.05.2015 r. w olsztyńskim kinie Helios kolejne spotkanie z cyklu "Czas Mamy"

23.05.2015 r. w olsztyńskim kinie Helios kolejne spotkanie z cyklu "Czas Mamy"

Autor zdjęcia: fot. Cezary Rajkowsk

23 maja o godz.12 w olsztyńskim kinie Helios odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Czas mamy”. Konkursy, zabawy, liczne nagrody i ciekawe stoiska — to tylko niektóre atrakcje, które czekają na wszystkie mamy uczestniczące w warsztatach . Organizatorem jest portal Familie.pl.

Polub nas na Facebooku:
Po raz kolejny spotkanie z cyklu „Czas mamy” będzie miało wymiar charytatywny.
— Podczas imprezy będziemy zbierać pieniądze na akcję „Kilometry dobra”, którą na Warmii i Mazurach prowadzi Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” — wyjaśnia Katarzyna Parzuchowska z redakcji portalu Familie.pl. — Oprócz dobrej zabawy, na wszystkie panie czeka więc też możliwość włączenia się w fajną akcję i pomoc tym, którzy tego potrzebują — dodaje.

Pamiętajcie „Czas mamy” dedykowany jest wszystkim kobietom. — Na spotkanie można przyjść z mamą, przyjaciółką czy siostrą. Ważne, żeby zrelaksować się i odpocząć w gronie przyjaznych kobiet, z którymi można porozmawiać, wymienić się doświadczeniami — mówi Parzuchowska. — Dobrym sposobem na relaks podczas „Czasu mamy” są liczne atrakcje. Często w codziennym biegu nie mamy czasu zadbać o siebie tak, jakbyśmy chciały. Podczas tego spotkania będzie można skorzystać z profesjonalnych porad braffiterki czy odwiedzić stoiska kosmetyczne. A to tylko niektóre atrakcje. Okazji do rozpieszczania siebie będzie sporo. Nie zapominajmy także o filmie. Tym razem będzie to „Drugi Hotel Marigold” — zapowiada.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Na zakończenie uczestniczkom zostaną rozdane familijne torby z prezentami od sponsorów wydarzenia.
Żeby uczestniczyć w spotkaniu, wystarczy zarejestrować się wcześniej na stronie: http://www.familie.pl/czasmamy.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE.>>> więcej informacji na familie.pl
Polub nas na Facebooku: