Czwartek, 6 sierpnia 2020

Podziel się:

Wszyscy chcemy robić coś dobrego

2015-06-03 14:15:47 (ost. akt: 2015-06-15 11:34:21)

Autor zdjęcia: Przemek Getka

Niecodzienny mecz odbył się na murawie kortowskiego stadionu. O tytuł najlepszej drużyny piłki nożnej walczyły pracownice olsztyńskich sądów. Wszystko z myślą podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Polub nas na Facebooku:
W piątek na stadionie w Kortowie spotkały się dwie damskie drużyny piłki nożnej. To niejedyna atrakcja tego popołudnia. Pracownicy sądów Rejonowego i Okręgowego w Olsztynie przygotowali poczęstunek. Każdy, kto wrzucił datek do fundacyjnej puszki, mógł się poczęstować czymś słodkim lub słonym. Były zarówno kanapki, jak i ciasto, można się też było napić soku lub herbaty. Obok stoisk kulinarnych pojawił się kącik porad prawnych i stoisko, przy którym dzieci mogły pomalować buzię.

— To wspaniałe, że są takie inicjatywy — oceniła Iwona Żochowska dyrektor zarządzająca Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. — Tym razem panie z Sądu Okręgowego zmierzą się z pracownicami Sądu Rejonowego. To już drugi raz, gdy organizujemy takie wydarzenie. Cieszymy się, że pracownicy włączają się w pomoc podopiecznym naszej Fundacji.

Przed rozpoczęciem zmagań panie przeprowadziły profesjonalną rozgrzewkę. — Akcję najlepiej podsumowują dwa słowa: urzędnicy dzieciom — usłyszeliśmy od Ewy Grochowskiej z Sądu Okręgowego, bramkarki. — Chcemy pokazać, że mamy serce i że jesteśmy sprawne i wychodzimy zza biurek. Co prawda jesteśmy w różnym wieku i kondycji, ale wszyscy chcemy robić coś dobrego.

— Co poniedziałek mamy treningi piłki nożnej — dodała Monika Polak Kuzior, która też stała na bramce. — Oprócz tego biegamy maratony.

Mecz wynikiem 4:1 wygrały panie z Sądu Rejonowego. Imprezę prowadził Robert Lesiński.

kg

Serdeczne podziękowania dla partnerów, dzięki którym udało nam się zorganizować to spotkanie.

Tor Kartingowy w Olsztynie,
Aquasfera,
Kino Helios,
Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie.
Zbyszek Staniszewski

Dziękujemy Wam za wsparcie!
Polub nas na Facebooku: