Wtorek, 4 sierpnia 2020

Podziel się:

NIEZWYKŁY PODRÓŻNIK

2015-09-22 14:00:32 (ost. akt: 2015-09-23 11:56:12)

Mariusz Pachla przeżył samotną wyprawę rowerem z Bartąga do Santiago de Compostela w Hiszpanii, aby pomóc Arkowi Bartnikowi- podopiecznemu Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". Opowiedział o tym na spotkaniu w pubie Farsha w ramach organizowanych tam "Niezwykłych Spotkań z Podróżnikami". Wydarzenie to miało miejsce w czwartek, 17 września.

Polub nas na Facebooku:
Na spotkaniu Mariusz Pachla ze szczegółami opowiedział o swojej wyprawie, o jej przebiegu i o tym dlaczego w ogóle zdecydował się pojechać. Jego podróży przyświecał szlachetny cel- zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację 3- letniego chłopca, podopiecznego Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". Podczas spotkania Mariusz Pachla zorganizował zbiórkę pieniędzy na leczenie Arka Bartnika. Właścicielka klubu Farsha Pani Magdalena przekazała osobom wspierającym Fundację przedmioty, takie jak : ręcznie robione i zdobione filiżanki tureckie w stylu ottomańskim, talerzyki tunezyjskie w stylu tureckim i kubki,
ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Pan Mariusz podkreśla, że Wyprawa ta to także próba spełnienia marzeń i pokonania własnych słabości, to nieoczekiwane zdarzenia i spotkania z ludźmi, to podejmowanie ważnych decyzji.
Sprawia nam ogromną radość to, że są wśród nas osoby z tak pięknym sercem, jak Pan Mariusz.
W imieniu rodziców Arka oraz naszym serdecznie Dziękujemy !Magdalena Malińska


fot. źródło : https://www.facebook.com/Farsha-1459311487657354/timeline
Polub nas na Facebooku: