Wtorek, 7 lipca 2020

Podziel się:

„FIT— Freak in Training”

2015-10-27 09:04:54 (ost. akt: 2015-10-28 09:30:35)

Rusza akcja „FIT— Freak in Training”!

Polub nas na Facebooku:
Fundacja "Przyszłość dla Dzieci" jest patronem strategicznym akcji promującej zdrowy styl życia i zachęcającej młodzież i dzieci do uprawiania sportu w ramach akcji „FIT— Freak in Training”, która ma na celu zmotywowanie młodych osób do zwiększenia aktywności fizycznej.

„FIT— Freak in Training” to akcja realizowana w województwie warmińsko - mazurskim. Jej celem jest zachęcenia młodego pokolenia do uprawiania sportu.

Akcja „FIT— Freak in Training” trwa od października 2015 do czerwca 2016. W tym czasie organizatorzy projetu odwiedzą wiele szkół na Warmii i Mazurach. W całym województwie zaplanowano ponad 20 treningów z gwiazdami sportu. Nietypowe lekcje w ramach akcji poprowadzą specjaliści od fitnessu, sztuk walki, lekkoatletyki, gier zespołowych. Grono naszych ambasadorów tworzyć będą znani i popularni. Trenerzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Opowiedzą o swoich osiągnięciach, codziennej pracy, która doprowadziła ich do zamierzonego celu.

Sportowcy pokażą młodzieży, że aktywność fizyczna to nie tylko ciężki wysiłek, ale też świetna zabawa połączona z możliwością kształtowania własnej osobowości i sylwetki. To niezawodny lek na zły nastrój i depresję. Jest to ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy młodzi ludzie spędzają coraz więcej czasu przed komputerem.

Krystyna Święcka

Szczegóły akcji: TUTAJ


Polub nas na Facebooku: