Niedziela, 12 lipca 2020

Podziel się:

PRZYGODA Z MACIERZYŃSTWEM !

2015-11-09 10:00:34 (ost. akt: 2015-11-19 11:27:14)

„Przygoda z macierzyństwem” to cykl warsztatów dla przyszłych rodziców organizowany przez portal familie.pl. Do tej pory w warsztatach uczestniczyło już setki przyszłych mam i wielu zaangażowanych tatusiów. Jeśli masz mnóstwo pytań, pomysłów, wątpliwości, obaw to zapraszamy! Fundacja została patronem wydarzenia – będzie możliwość wsparcia naszych małych podopiecznych.

Polub nas na Facebooku:
Familie.pl to doświadczony portal rodzinny, który wraz z ekspertami dostarczy Ci wiedzy, której teraz potrzebujesz. Na spotkaniu zostaną poruszone takie tematy jak: bankowanie komórek macierzystych, komfort mamy przed i po porodzie, relaksacja przed porodem i w trakcie, przewijanie, kąpanie, noszenie i wiele, wiele innych. Eksperci na pewno spełnią Wasze oczekiwania i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania zarówno o pielęgnację maluszka, także o samym porodzie i pierwszych dniach z dzieckiem. Zastanowimy się zarówno nad kwestiami natury medycznej, jak i emocjonalną stroną macierzyństwa. Porozmawiamy w szerszym gronie, dzięki czemu będzie możliwa wymiana doświadczeń.
Najbliższe warsztaty: „Przygoda z macierzyństwem” odbędą się 28-go listopada w Olsztynie w MOK (ul. Dąbrowszczaków 3). Czekać na was będą familijne wyprawki z przydatnymi dla rodziców i maluszków prezentami. Przychodźcie nie tylko ze swoimi brzuszkowymi lokatorami, lecz także partnerami, koleżankami, czy innymi osobami, które Was wspierają. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji na portalu i do odbioru bezpłatnego biletu: www.familie.pl. Z uwagi na komfort rodziców i brzuszkowych lokatorów liczba miejsc ograniczona.
Familie.pl i Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” zapraszają !


http://m.wm.pl/2015/11/orig/plakat-przygoda28-11-276284.jpg
Polub nas na Facebooku: