środa, 12 sierpnia 2020

Podziel się:

ARTYKUŁY SZKOLNE OD NOWOŻEŃCÓW !

2015-11-19 20:56:25 (ost. akt: 2015-11-19 21:11:16)

Choć w dniu ślubu para młoda powinna myśleć tylko o sobie, podczas tych szczęśliwych chwil warto też pomyśleć o innych. Szczególnie o najmłodszych, którzy zmagają się wieloma chorobami. Marta i Piotr Król początek wspólnego życia zaczęli od pomocy naszym fundacyjnym dzieciom!

Polub nas na Facebooku:
Krystian, Joasia, Kuba i Magda otrzymali przybory i artykuły szkolne dzięki nowożeńcom, którzy postanowili włączyć się do akcji „Bukiet pomocy zamiast kwiatów”.

Uśmiech na twarzach dzieci, gdy otrzymały prezenty oraz wdzięczność rodziców za pomoc okazały się bezcenne. Jak podkreślali rodzice, wszystkie przybory bardzo się przydadzą i z pewnością pomogą maluchom w pokolorowaniu szarej rzeczywistości. Kredki, farby, bloki rysunkowe, a także puzzle, książeczki do kolorowania oraz gry posłużą dzieciom do zabawy, nauki, poszerzania wyobraźni i tworzenia nowych, kolorowych, dziecięcych światów.
Umieść zabawny wierszyk na zaproszeniu ślubnym, aby podarować maluchom radość!

Kwiaty szybko wysychają, a zabawki radość dają.
Wielu dzieciom ich brakuje, więc kto nam je podaruje,
uśmiech malcom sprawi, gdy bez kwiatka się pojawi.

Cieszymy się, że coraz więcej nowożeńców przyłącza się do naszej akcji i dziękujemy za pomoc! Dzieci potrzebują leczenia i rehabilitacji, ale także wiele wsparcia! Pamiętajmy, że w działania Fundacji możemy się włączyć na wiele sposobów - i każdy jest dobry, jeśli tylko wywołuje uśmiech na twarzy dziecka.

Monika Krępska


fot. Magdalena Malińska i Monika Wycech

Polub nas na Facebooku: