Niedziela, 19 stycznia 2020

Podziel się:

Bajkowy Mikołaj

2015-11-23 21:22:14 (ost. akt: 2015-11-23 21:23:23)

Dziesiątki rodziców dzieci walczących z chorobą zrobili już wszystko, co mogli i często bez pomocy innych ludzi maluchy nie mają szansy na powrót do zdrowia. Podczas tegorocznego Bajkowego Mikołaja spotkamy się by poznać się lepiej i wspólnymi siłami pomóc potrzebującym dzieciom!

Polub nas na Facebooku:
5-6 grudnia spotkamy między innymi Martynkę, Tomka czy Bartka, którym odmieniliśmy życie, dzięki sfinansowaniu rehabilitacji i leczenia, Zuzię, która pnie się na wyżyny sztuki szermierskiej, trenując na wózku oraz Bartka, który właśnie zaczął chodzić.
Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa – to wspaniała okazja, aby się spotkać. Organizatorzy zadbają o świetną zabawę, na dzieci będą czekać liczne atrakcje m.in. plac zabaw, interaktywne zabawy edukacyjne i sportowe, kolorowe występy artystyczne! Pojawią się także postacie ze znanych i lubianych bajek. Odbędą się pokazy wojska, policji, straży pożarnej, będzie kiermasz bożonarodzeniowy, warsztaty plastyczne, konkursy i turnieje. Dzieci z pewnością nie będą się nudzić! Nasi wolontariusze będą zbierać pieniądze na pomoc fundacyjnym dzieciom.
Odwiedzi nas także Święty Mikołaj, dlatego serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, maluchy z przedszkola, a także wszystkich zainteresowanych! Organizatorzy postarają się o fantastyczną rozrywkę i niezwykłą atmosferę!
„Choroba jest złym stworem, razem możemy go przegonić.
Potrzebujemy Waszej pomocy, aby dziecięce strachy oswoić.”

Do zobaczenia w Ostródzkiej Expo Arenie!
Polub nas na Facebooku: