środa, 1 kwietnia 2020

Podziel się:

Niezwykły bal andrzejkowy

2015-11-30 10:33:55 (ost. akt: 2015-11-30 11:07:21)
Niepodzianką wieczoru był występ muzyczny tria D'Ami

Niepodzianką wieczoru był występ muzyczny tria D'Ami

Autor zdjęcia: Fot. archiwum fundacji

W sobotę w hotelu Azzun w Kromerowie odbył się charytatywny andrzejkowy bal dobroczynny. Dochód z jego organizacji wsparł konto Fundacji „Przyszłość dla dzieci”.

Polub nas na Facebooku:
Na pozór był to zwyczajny andrzejkowy bal, jakich wiele. Karnawałowe stroje, maski, dużo muzyki i dobrej zabawy, no i oczywiście wróżby, czyli andrzejkowy zestaw obowiązkowy. Dla gości była to jednak wyjątkowa okazja, bo nie dość, że mogli świetnie się bawić, to pieniądze z ich zabawy wspierały szczytny cel. Dochód z balu zasilił fundusz leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla dzieci”. — Bal w hotelu Azzun był wyjątkowy — mówi Agnieszka Terebiłów z Fundacji. — Ludzie mogli pobawić się w dobrych warunkach, jednocześnie dokładając cegiełkę do rehabilitacji naszych dzieci. Na sali było 50 osób i dla wszystkich było to rzeczywiście wartościowe i ważne.
Niespodzianką artystyczną wieczoru był występ muzycznego tria D'Ami, złożonego z Agnieszki Panasiuk, Dominika Jastrzębskiego i Michała Marcola — artystów Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Zadowoleni byli goście, ale także organizatorzy. — Jako hotel widzimy potrzebę wspierania takich akcji, bo przecież najważniejsze jest, żeby zauważać potrzeby drugiego człowieka — mówi Aneta Półjanowicz, dyrektor działu marketingu hotelu. — To nie jest nasza pierwsza współpraca z Fundacją, bo kilka lat temu organizowaliśmy duży bal charytatywny, teraz chcieliśmy ponowić tę aktywność. Chcielibyśmy, żeby ta współpraca się rozwijała, żeby nasze wsparcie było pomocne. Wspieramy także łódzkie hospicjum dla dzieci.

Łukasz Wieliczko

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Polub nas na Facebooku: