Wtorek, 26 maja 2020

Podziel się:

Ubierz choinkę w Filharmonii!

2015-12-03 14:26:24 (ost. akt: 2015-12-03 14:40:48)

Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza dzieci w niedzielę 6 grudnia 2015 r. o godz. 10.00 do wspólnego ubierania siedmiometrowej, filharmonijnej choinki! Można będzie przynieść ozdoby z domu lub przygotować je na miejscu.

Polub nas na Facebooku:
Nasi wspaniali Wolontariusze pomogą wykonać Wam choinkowe świecidełka, a instruktorzy olsztyńskiego Pałacu Młodzieży stworzą z najmłodszymi kolorowe ozdoby. Jak malować bombki choinkowe pokaże oraz nauczy Pani Bogumiła Metz. W atmosferę zbliżających się Świąt wprowadzi nas chór dziecięcy „Maryjne Słowiki”, który powstał przy parafii Matki Bożej Fatimskiej w Olsztynie. Pod dyrekcją założycielki chóru Pani Magdaleny Kowalewskiej dzieci zaśpiewają najpiękniejsze kolędy. Usłyszymy m.in.: „Wśród nocnej ciszy”, „Hej, w Dzień Narodzenia”, „Lulajże, Jezuniu”, „Gore gwiazda Jezusowi”, „Cicho wszędzie”, „Jam jest dudka”, „Gdy śliczna Panna”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Północ już była”, „Przybieżeli do Betlejem”. Będziemy także zbierać fundusze na pomoc naszym podopiecznym, dlatego nie zwlekaj i przyłącz się do nas!

Około godziny 12.00 odbędzie się spotkanie z artystami grającymi główne role w spektaklu „Amahl i nocni goście”. A nad wszystkim będzie czuwał Święty Mikołaj! Zapraszamy rodziny z dziećmi, przedszkolaki i wszystkich zainteresowanych! Wspólne ubieranie naszej siedmiometrowej choinki to wspaniała okazja do mikołajkowej zabawy.

Będziemy czekać na Was o godz.10.00 we foyer filharmonii. Zapraszamy!
Polub nas na Facebooku: