Poniedziałek, 3 sierpnia 2020

Podziel się:

Cel otwiera serca i kieszenie gości

2016-04-07 13:33:43 (ost. akt: 2016-04-07 15:33:08)
Na rzecz Fundacji "Przyszłość dla Dzieci" będą kwestować  wolontariusze

Na rzecz Fundacji "Przyszłość dla Dzieci" będą kwestować wolontariusze

Jeśli ktoś jeszcze nie ma planów na kwietniowy weekend, warto, żeby zajrzał do Butryn. Park Rozrywki Bartbo już po raz piąty zaprasza do siebie w gości. Będzie się można zabawić i pomóc chorym dzieciom. W programie jest moc atrakcji!

Polub nas na Facebooku:
Aktywna Majówka w Butrynach powoli staje się już tradycją. Mieszkańcy Olsztyna i okolic przyzwyczaili się, że co roku na otwarcie sezonu Park Rozrywki organizuje piknik. I wielu już niecierpliwie czeka na ten moment! — Atrakcje przewidziane są dla najmłodszych i dla tych, którzy młodość ciągle mają w sercu. Dla turystów z całej Polski, mieszkańców Olsztyna i regionu — zapewnia Przemysław Pichalski, prezes zarządu Bartbo. 


Podczas pikniku można nie tylko świetnie się bawić, ale też wspomóc podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. — Wystarczy wrzucić minimum 5 zł do puszki wolontariusza i korzystać z wielu atrakcji, które będą w Parku Rozrywki — zachęca Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzający Fundacją „Przyszłość dla Dzieci”. — Pieniądze przeznaczymy na leczenie i rehabilitację naszych podopiecznych. Na jakie atrakcje mogą liczyć goście? — Zjazd kolejką tyrolską o długości 130 metrów, quady, segwaye i cała masa kolorowych dmuchańców, zjeżdżalnie dla dzieci, zamki i trampoliny do skakania — wylicza Przemysław Pichalski. I dodaje: — Nie zabraknie również artystów. Na scenie wystąpią zespoły Guzik i The Dmoks.

W ubiegłym roku piknik cieszył się ogromnym zainteresowaniem. — Mieliśmy rekordową liczbę uczestników — wspomina Iwona Żochowska- Jabłońska. — I zebraliśmy ponad 8 tysięcy złotych! Już dziś zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

A jak ubiegłoroczną majówkę wspominają wolontariusze Fundacji? — Bardzo pozytywnie! — uśmiecha się Jolanta. — Ludzie bardzo chętnie wrzucali pieniądze do puszki. Cieszyli się, że impreza ma taki szczytny cel. Pytali, czy w przyszłym roku również się odbędzie.


Paulina Tobolska, wolontariuszka, która także kwestowała podczas pikniku, podkreśla, że mało kto poprzestał na wrzuceniu do puszki 5 zł. — Kiedy ludzie dowiadywali się, że pieniądze zostaną przeznaczone na chore dzieci, wrzucali znacznie więcej. Niektórzy nawet na zakończenie pikniku potrafili dorzucić kilka złotych. Byle tylko wspomóc podopiecznych naszej Fundacji! Piknik odbędzie się w sobotę 23 kwietnia. Zabawa potrwa od godz. 11 do 18.

Aleksandra Tchórzewska

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Polub nas na Facebooku: