Poniedziałek, 28 września 2020

Podziel się:

PIKNIK RODZINNY W PARKU ROZRYWKI, BĘDĄ TEZ BIEGI

2016-04-21 08:59:49 (ost. akt: 2016-04-21 09:12:40)
Fundacja "Przyszłość dla Dzieci" zaprasza do wspólnej zabawy

Fundacja "Przyszłość dla Dzieci" zaprasza do wspólnej zabawy

Autor zdjęcia: Fot. archiwum fundacji

Polub nas na Facebooku:
Park linowy, trampoliny, strzelnica - na pikniku rodzinnym w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach nikt nie będzie się nudzić. Można świetnie się bawić, a przy okazji każdy może pomóc podopiecznym Fundacji „Przyszłość dla Dzieci".

Piknik odbędzie się w sobotę 23 kwietnia. Zabawa potrwa od godz. 11 do 18.
— To impreza charytatywna — mówi Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzający Fundacji „Przyszłość dla Dzieci".
— Już piąty raz wspólnie z Parkiem Rozrywki Aktywnej Bartbo zapraszamy mieszkańców Olsztyna i okolic do wspólnej zabawy. Uczestnicy pikniku korzystają z wielu atrakcji.

Żeby bawić się na majówce, wystarczy wrzucić do puszki wolontariusza minimum 5 zł.

Jakie atrakcje czekają na uczestników charytatywnego pikniku? — Zjazd kolejką tyrolską o długości 130 metrów, quady, segwaye i cała masa kolorowych dmuchańców, zjeżdżalnie dla dzieci, zamki i trampoliny do skakania, i wiele innych — wymienia Przemysław Pichalski, prezes zarządu Bartbo.

Tego dnia odbędzie się kolejny bieg z cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur — Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki. Start i meta będą w Bartbo. Start dla dorosłych zaplanowany jest na godz. 13, a dla dzieci na godz. 14. Obowiązuje oplata startowa. Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę internetową www.projektigrzyska.pl.


Źródło: Gazeta Olsztyńska

Polub nas na Facebooku: