środa, 8 lipca 2020

Podziel się:

Rodzinny „Wehikuł Czasu” dla przyszłości dzieci startuje 5 czerwca

2016-05-30 11:07:10 (ost. akt: 2016-05-30 11:09:27)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

5 czerwca widzimy się w Parku Kusocińskiego. O godz. 12 startuje piknik rodzinny, organizowany przez „Naszego Olsztyniaka”, „Gazetę Olsztyńską”, „Fit nie Fat” i Fundację „Przyszłość dla Dzieci”.Polub nas na Facebooku:

Podczas pikniku nie zabraknie tańców, śpiewów, gier i konkursów. Na scenie wystąpią zespoły dziecięce i młodzieżowe. Będzie też moc atrakcji dla aktywnych. Zaplanowaliśmy też zapierające dech w piersi pokazy taneczne, m.in. słynnych olsztyńskich cheerleaderek czy popisy wokalne i instrumentalne uczniowie olsztyńskiej szkoły muzycznej. 

Rozwiążemy też wiele konkursów i plebiscyt „Gazety Olsztyńskiej” na Małą Księżniczkę i Małego Księcia 2016 roku.
Tradycyjnie również w czasie naszego pikniku rozstrzygniemy akcję „Kilometry Dobra”. Na Warmii i Mazurach prowadzi ją Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”.
Zasady są proste: przez trzy miesiące zbieramy pieniądze, które fundacja wymieni na monety o nominale 1 zł. Podczas finału wspólnie ułożymy z nich ciąg monet monet, czyli Kilometry Dobra. Monety można zbierać wszędzie: w szkole, w pracy, w domu, wśród znajomych.
Będzie też coś dla pań, czyli parę bezcennych rad jak zadbać o urodę oraz pokazy makijażu. To tylko niektóre z atrakcji. Wszystkich jeszcze nie ujawniamy. Na bieżąco będziemy was informować o kolejnych.

Wstęp na nasz piknik jest bezpłatny. To będzie wyjątkowa podróż „Wehikułem czasu” Gazety Olsztyńskiej. Nie może was zabraknąć. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych. Tu nikt nie będzie się nudził. 


http://m.wm.pl/2016/05/orig/mp-otbr-7117-duza-312992.jpg

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Polub nas na Facebooku: