Wtorek, 14 lipca 2020

Podziel się:

Siatkarskie Gwiazdy pojawią się w Gdyni i Katowicach

2016-09-06 11:19:31 (ost. akt: 2016-09-06 11:40:10)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Nie lada gratka czeka fanów piłki siatkowej. Po raz pierwszy w historii na jednym parkiecie spotkają się największe gwiazdy - Mistrzowie Świata, Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Europy. Dla naszych Fundacyjnych przyjaciół mamy 4 bilety na Mecz Gwiazd w Katowicach i 4 bilety na Mecz Gwiazd w Gdyni.

Polub nas na Facebooku:
Organizatorem wydarzeń są władze miast w których odbędę się imprezy, Fundacja Aleja Gwiazd Siatkówki oraz Polski Związek Piłki Siatkowej, której viceprezesem pozostaje związany z Olsztynem Paweł Papke. To dzięki niemu będziecie mieli niepowtarzalną okazję, aby na własne oczy przeżyć sportowe emocje w Gdyni i Katowicach. Dla naszych Fundacyjnych przyjaciół mamy 4 bilety na Mecz Gwiazd w Katowicach i 4 bilety na Mecz Gwiazd w Gdyni.

Aby je zdobyć, zapraszamy tutaj:Gdynia 9.09.2016 r >>>>


Katowice 11.09.2016 r >>>>

Kwoty uzyskane z licytacji w całości zasilą fundusz leczenia Mariny Maretiny. Marinę i jej rodziców ściągnęła do Olsztyna nadzieja. Przyjechali z Ukrainy, by tu szukać ratunku dla chorej na białaczkę ośmiolatki.

Więcej o historii dziewczynki TUTAJ >>>>>


Mecze POLSKA - RESZTA ŚWIATA czyli pojedynki Drużyny Gwiazd Światowej Siatkówki z Drużyną Gwiazd Polskiej Siatkówki odbędą się 9 września w Gdyni oraz 11 września w katowickim Spodku. Będzie to wspaniała okazja, aby lepiej poznać ten piękny sport i jego czołowych zawodników. Idei zorganizowania wydarzenia przyświecają szczytne cele - promocja sportu oraz zdrowego trybu życia. 

Mecz Gwiazd poprzedzi inne, niezwykle interesujące widowisko sportowe - Mecz drużyn: Lotos Trefl Gdańsk vs Calzedonia Verona.

Zawodnicy Drużyn Gwiazd w trakcie meczu z Calzedonią oraz po meczu Gwiazd w wyznaczonych miejscach w hali będą rozdawali autografy, zdjęcia z kibicami. Zawodnicy będą mieli przygotowane zabudowane stoiska do spotkań z kibicami.

Mecze Gwiazd Siatkówki to połączenie widowiska sportowego z atrakcyjnymi występami artystycznymi. W składach drużyn pojawią się światowe siatkarskie legendy odnoszące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Nie zabraknie takich nazwisk jak: . Gilberto de Godoy Fihlio „Giba”, Nalbert, Andrea Giani, Andrea Gardini, Karch Kiraly, Andrea Anastasi, Nicola Grbic, Vladimir Grbic, Paweł Zagumny, Piotr Gruszka, Łukasz Kadziewicz, Krzysztof Ignaczak, Sergey Tietiuchin, Dmitry Muserskiy,Wilfredo Leon, Ngapeth, Samuele Papi, Kathia Gamowa, Bartosz Kurek, Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Michał Kubiak, Marcin Możdżonek. Lista siatkarskich sław które pojawia się podczas tego meczu ciągle nie jest zamknięta.

Mecz Gwiazd poprzedzi inne, niezwykle interesujące widowisko sportowe - Mecz drużyn: GKS Katowice vs Calzedonia Verona.
Zawodnicy Drużyn Gwiazd w trakcie meczu z Calzedonią oraz po meczu Gwiazd w wyznaczonych miejscach w hali będą rozdawali autografy, zdjęcia z kibicami. Zawodnicy będą mieli przygotowane zabudowane stoiska do spotkań z kibicami.

To będzie również szczególny dzień dla Pawła Zagumnego - który meczem gwiazd zapowiedział, że chce zakończyć reprezentacyjną karierę.

W drużynie gwiazd światowej siatkówki zagrają:
Giba (kapitan),
Andrea Anastasi,
Andrea Gardini,
Andrea Giani,
Luca Cantagalli,
Andrea Zorzi,
Nalbert Bitencourt,
Nikola Grbić,
Vladimir Grbić,
Wladimir Nikołow,
Katia Gamowa,
Stephane Antiga.

Z kolei w zespole gwiazd polskiej siatkówki prowadzonym przez Waldemara Wspaniałego na boisko wybiegną:
Krzysztof Ignaczak (kapitan),
Marcin Nowak,
Robert Szczerbaniuk,
Łukasz Kadziewicz,
Damian Dacewicz,
Krzysztof Stelmach,
Andrzej Stelmach,
Grzegorz Szymański,
Jarosław Stancelewski,
Paweł Papke,
Małgorzata Glinka-Mogentale,
Marcin Prus,
Paweł Zagumny.
Polub nas na Facebooku: