Niedziela, 12 lipca 2020

Podziel się:

Weź udział w bezpłatnych warsztatach „Przygoda z macierzyństwem”

2016-09-16 10:01:39 (ost. akt: 2016-09-22 11:34:18)
Przygoda z macierzyństwem  - warsztaty

Przygoda z macierzyństwem - warsztaty

Jeśli oczekujesz dziecka, te warsztaty są dla Ciebie! Już 1 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie odbędą się kolejne bezpłatne warsztaty „Przygoda z macierzyństwem”. Poza sporą dawką uspokajającej przed porodem wiedzy, portal Familie.pl ma dla Was kilka niespodzianek.

Polub nas na Facebooku:
Na warsztatach nauczycie się między innymi jak przewijać maluszka oraz jak wiązać chusty. Poza tym pojawi się wielu ekspertów, którzy opowiedzą o tym jak zapewnić bezpieczeństwo dziecku, jak dbać o zdrowie i samopoczucie mamy oraz jak zadbać o zdrowy sen dziecka. Będziecie mieli również okazję wziąć udział w wielu konkursach. Poza częścią merytoryczną możecie liczyć na dobrą atmosferę, odrobinę zabawy i rozrywki. Aby wziąć udział w warsztatach należy się zarejestrować Ilość miejsc jest ograniczona.

Plan warsztatów:

- pomoc podopiecznym Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”

Poza ideą wspierania przyszłych rodziców w wyjątkowych chwilach przed porodem warsztaty mają charakter charytatywny. Już od lat Partnerem portalu Familie.pl jest Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. Podczas warsztatów będziecie mogli wziąć udział w prowadzonej zbiórce pieniędzy do puszek. Udział w zbiórce jest całkowicie dobrowolny.

- spotkanie z ekspertem z Polskiego Banku Komórek Macierzystych

Bezpieczeństwo i przyszłość dziecka - to najważniejsze rzeczy, o których myślimy przed porodem, prawda? Ta myśl, by dziecko było zdrowe, bezpieczne i miało dobrą przyszłość już na zawsze będzie Wam towarzyszyć, dlatego warto zadbać o bankowanie komórek macierzystych. Dzięki ekspertowi z Polskiego Banku Komórek Macierzystych dowiecie się na czym ten zabieg polega i dlaczego jest tak istotny w przypadku wielu rodzin. Znając historie rodzinne wielu naszych uczestników i czerpiąc z tych doświadczeń wiemy, że ta prelekcja będzie ważna dla wielu z Was.

- spotkanie z brafitterką

Brafitterka Joanna Paukszto z Koemi podpowie nam nie tylko jak zadbać o piersi w trakcie i przed laktacją, lecz także pokaże ładne modele biustonoszy. Dobre samopoczucie mamy przed i po porodzie to coś o co warto zadbać. Prawidłowo noszony biust odciąży Wasze przeciążone kręgosłupy i ułatwi laktację. Dbając o swoje piersi, dbasz nie tylko o swój wygląd, lecz także zdrowie Twoje i Twojego dziecka – przekonuje Joanna Paukszto.

- spotkanie z ekspertką z Sennababy

Jak przekłada się spokojny sen dziecka na samopoczucie rodziców? Wie każdy kto nie przespał tysiąca nocy z powodu płaczu dziecka. O sen maluszka trzeba zadbać. Myślimy o tym, żeby łóżeczko było bezpieczne, a położona w nim pościel wykonana z odpowiednich materiałów. Materac musi być przewiewny i wygodny, a warto przy okazji nie zapominać o odpowiednich warstwach i elementach, które można wrzucić do prania. Materace, poszwy, pościele, poduszki będziecie mogli dokładnie sprawdzić i ocenić.

- konkursy w których będą do wygrania atrakcyjne nagrody

M. in. vouchery o wartości 600 zł każdy na bankowanie krwi pępowinowej w Polskim Banku Komórek Macierzystych, vouchery na zakupy wyjątkowej bielizny dla kobiet w ciąży od KOEMI oraz Antykolkowe butelki Philips.

- Familijna wyprawka dla wszystkich

Każdy z uczestników warsztatów dostanie od portalu Familie.pl wyprawkę dla maluszka!

Więcej informacji >>>Polub nas na Facebooku: