Niedziela, 12 lipca 2020

Podziel się:

Wybiegaj przyszłość dzieciom!

2016-09-30 14:00:14 (ost. akt: 2016-09-30 14:50:04)
drużyna Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"

drużyna Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"

Autor zdjęcia: Gazeta Olsztyńska

Bieganie jest modne, zdrowe, a teraz również pomocne. Razem z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci” możesz stworzyć drużynę i pobiec charytatywnie w I Ukiel Olsztyn Półmaratonie.

Polub nas na Facebooku:
Jeśli myślisz o tym, aby 23 października wziąć udział I Ukiel Olsztyn Półmaratonie, to nie zwlekaj i zapisz się już teraz. Jeśli do tego chciałbyś sprawić sobie oraz naszym podopiecznym przyjemność, zapisz się na nasz bieg charytatywny.

Wraz z olsztyńskim OSiR-em zachęcamy do zarejestrowania się na stronie biegu.
Zaznacz, że chcesz wziąć udział w biegu charytatywnym, załóż wirtualną skarbonkę, zbieraj pieniądze, podejmuj i rzucaj wyzwania znajomym, odbierz pakiet startowy i pobiegnij, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym podopiecznym. My zagwarantujemy Ci świetną zabawę! Dokładne zasady uczestnictwa w naszej akcji zostały opisane na stronie Biegu o Przyszłość.

Zapisując się na bieg charytatywny nie musisz płacić za start, ale deklarujesz, że do 16 października zbierzesz co najmniej 200 zł na wsparcie podopiecznych Fundacji. Jeśli nie uda Ci się zdobyć minimalnej kwoty, nie martw się – zebrane przez Ciebie i Twoich przyjaciół środki wpłyną na konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, a Ty nadal będziesz miał możliwość wzięcia udziału w Półmaratonie. Dokonaj opłaty startowej w wysokości 50 zł, a pakiet wraz z koszulką okolicznościową będzie Twój.

Nasz bieg charytatywny promuje unikalny hashtag #biegoprzyszłość. Informując w mediach społecznościowych o półmaratonie, zachęcamy Cię, abyś korzystał właśnie z niego. Poinformujemy w ten sposób jeszcze większą liczbę osób o naszej fundacyjnej drużynie!


http://m.wm.pl/2016/09/orig/polmaraton-maraton-336767.jpg
Polub nas na Facebooku: