Czwartek, 28 maja 2020

Podziel się:

Grupa DBK nie zwalnia tempa!

2016-10-20 12:40:55 (ost. akt: 2016-10-20 14:49:44)
Drużyna DBK (Wrocław i Opole)

Drużyna DBK (Wrocław i Opole)

Autor zdjęcia: archiwum firmy

15-16 października odbyły się 3 biegi City Trail (Wrocław, Szczecin oraz Katowice), w których wystartowały drużyny z logo DBK Group w szczytnym celu – dla Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Polub nas na Facebooku:
W biegach we Wrocławiu, Szczecinie oraz Katowicach wzięły udział cztery drużyny DBK – oddziały: Wrocław/Opole, Szczecin, Koszalin oraz Ruda Śląska/Sosnowiec.
Kolejne biegi już w najbliższy weekend. Biegaczy nie zabrakinie również w Olsztynie 29 października. Gorąco zachęcamy wszystkich do kibicowania!

W miniony weekend kilkunastu biegaczy z Grupy DBK dołączyło do swojej kolekcji kolejne kilometry na trasach biegowych City Trail. Aż 4 drużyny przebiegły 5-kilometrowe trasy w różnych częściach Polski: w Szczecinie – 16 osób, Wrocław/Opole – 6 osób,
Ruda Śląska/Sosnowiec – 5 osób, Koszalin – 1 osoba (bieg w Szczecinie)

28 biegaczy z powyższych drużyn pokonało łącznie dystans 140 km! W poprzednich biegach w Olsztynie oraz Warszawie udało się przebiec 50 km. Na obecną chwilę biegowy licznik firmy wskazuje już 190 km, które pracownicy wspólnie przebiegli dla Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”!

Przypominamy, że w tym sezonie, oprócz drużynowej rywalizacji, Grupa DBK wspiera Fundację "Przyszłość dla Dzieci" – każdy pokonany kilometr to pieniądze przekazane na konto organizacji na koniec sezonu.Polub nas na Facebooku: