Wtorek, 11 sierpnia 2020

Podziel się:

Grupa DBK zbiera dla nas kolejne kilometry!

2016-11-03 14:43:41 (ost. akt: 2016-11-03 14:50:28)
olsztyńska drużyna Grupy DBK

olsztyńska drużyna Grupy DBK

Autor zdjęcia: arcjiwum firmy

W minioną sobotę nasza zaprzyjaźniona Grupa DBK kolejny raz udowodniła, że ma ogromne serca i siłę w nogach. Podczas olsztyńskiego etapu City Trail wystartowało aż 17 biegaczy.

Polub nas na Facebooku:
Frekwencja podczas sobotniego biegu dopisała – aż 17 biegaczy z olsztyńskiej drużyny Grupy DBK przekroczyła linię mety po 5-kilometrowej trasie City Trail nad jeziorem Długim. Tym samym podskoczył licznik, zatrzymując się na 275 kilometrze!
Dziękujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty!

Celem inicjatywy pracowników Grupy DBK jest przebiegnięcie jak najdłuższego dystansu podczas cyklu City Trail. Długość trasy jest stała i w każdej lokalizacji wynosi 5km, dlatego końcowy wynik zależy tylko i wyłącznie od zaangażowania i frekwencji podczas biegów. Pod koniec sezonu zebrane kilometry firma przeliczy na finansowe wsparcie, które trafi do Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Pracownicy Grupy DBK wspólnie biegają w Olsztynie, Warszawie, Wrocławiu (gdzie przyjeżdżają również biegacze z oddziału w Opolu), Katowicach (drużyna pracowników z Rudy Śląskiej i Sosnowca) oraz w Szczecinie (gdzie biegają 2 drużyny – Szczecin oraz Koszalin). W nadchodzącą niedzielę ekipa DBK pobiegnie w Warszawie.
Polub nas na Facebooku: