środa, 30 września 2020

Podziel się:

Mela pomogła chorym dzieciom

2016-11-21 11:34:37 (ost. akt: 2016-11-21 11:46:05)
Mela Koteluk

Mela Koteluk

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

W piątek w sali olsztyńskiego CEiIK odbył się niezwykły koncert. Niezwykły, bo wystąpiła Mela Koteluk, która nie tylko zachwyciła publiczność, ale także wsparła zbiórkę pieniędzy dla podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Polub nas na Facebooku:
Dokładnie o godz. 18, czyli godzinę przed koncertem Meli Koteluk rozpoczęła się zbiórka na rzecz chorych dzieci, którymi opiekuje się Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”, założona przez wydawcę ,,Gazety Olsztyńskiej". Wolontariusze, którzy wsparli tę akcję, to silna drużyna licealistów z zaprzyjaźnionej Fundacji EFC.

Młodzież, zachęcała fanów Meli Koteluk do włączenia się w zbiórkę, a tym samym pomocy fundacyjnym dzieciom. Artystka z radością włączyła się w te działania. Najpierw na scenie zaprezentowała utwory ze swojej trasy koncertowej „Zmienne tętno”. Koncerty te są klamrą zamykającą album „Migracje”. A po występie zaoferowała wsparcie Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” również w kolejnych akcjach.

Był to już kolejny koncert, podczas którego Fundacja zaprosiła do wsparcia swoich działań zarówno artystów, jak i ich fanów. To wszystko jest możliwe dzięki naszej współpracy z Agencją Muzyczną Union.

Agnieszka Terebiłów
Polub nas na Facebooku: