Poniedziałek, 6 lipca 2020

Podziel się:

Grupa DBK ciągle biegnie dla naszych podopiecznych!

2016-11-25 13:25:41 (ost. akt: 2016-11-25 13:30:03)
Grupa DBK w biegu - Koszalin

Grupa DBK w biegu - Koszalin

Autor zdjęcia: archiwum Grupy DBK

Pracownicy Grupy DBK nie odpuszczają i w dalszym ciągu zbierają cenne kilometry dla podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Polub nas na Facebooku:
Na biegowym liczniku pracowników Grupy DBK jest już 430 km! W ubiegły weekend przebiegli 75 km w Szczecinie i Koszalinie. Na niedzielnym biegu stawiły się dwie drużyny – szczecińska oraz koszalińska. Jedenastu biegaczy ze Szczecina oraz 4-osobowa delegacja z Koszalina przebiegła kolejne 5 km w tym cyklu. Łącznie pokonali 75 km i tym samym mamy już na liczniku 430 km. Gratulujemy wszystkim biegaczom (i kibicującym)!

Przypominamy, że tegoroczna edycja „Grupa DBK w biegu” odbywa się w szczytnym celu – każdy kilometr zostanie spieniężony i przekazany Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Jednocześnie rozpoczynamy 3 turę (z 6-ciu) biegów City Trail – przed nami sportowy weekend w kolejnych miastach. Jedna z naszych drużyn wystartuje na 5-kilometrowej trasie w Olsztynie, odbędą się również biegi w Gdańsku i Łodzi. Za wszystkich biegaczy trzymamy kciuki, a (jeszcze) niezdecydowanych zachęcamy do udziału.
Polub nas na Facebooku: