Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Podziel się:

Odeszła od nas Diana…

2017-01-02 10:03:40 (ost. akt: 2017-01-04 11:44:23)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Z żalem informujemy, że zmarła podopieczna naszej Fundacji – Diana Gardocka. Rodzinie i bliskim Diany składamy najszczersze wyrazy współczucia. Wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspomogli rodzinę dziewczynki w walce o jej zdrowie bardzo dziękujemy.

Polub nas na Facebooku:
Mimo zaciętej walki o zdrowie dziewczynki oraz starań wielu ludzi w Nowy Rok odeszła od nas Diana Gardocka, podopieczna Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Trudno opisać jak bardzo wszyscy starali się, aby dać tej 8- letniej dziewczynce siłę i motywację do walki z podstępnym, złośliwym i rzadkim nowotworem nosogardła.

O chorobie Dianki rodzina dowiedziała się równo rok temu w styczniu. Szybko rozpoczęto leczenie, które w pierwszej fazie zwiastowało sukces. Guz zniknął bez śladu. W sierpniu zeszłego roku niestety rezonans magnetyczny wykazał przerzuty. Lekarze rozłożyli ręce i skierowali dziewczynkę do hospicjum.

Rodzina Dianki nie zgodziła się z tą decyzją i postanowiła walczyć za wszelka cenę o życie dziewczynki. Znaleźli lekarza, który podjął się dalszego leczenia w Klinice Onkologii w Warszawie. Dla wszystkich rozpoczął się wówczas czas nadziei i walki o każdy następny dzień. Niestety w grudniu stan zdrowia dziewczynki pogorszył się i marzenia o wspólnych świętach prysły.

W pomoc Diance zaangażowanych było wiele osób. Dziękujemy Wszystkim, którzy byli w tych trudnych dniach blisko dziewczynki i jej rodziny.
Polub nas na Facebooku: