Wtorek, 11 sierpnia 2020

Podziel się:

Indykpol AZS Olsztyn wspiera podopiecznych fundacji

2017-01-17 14:31:45 (ost. akt: 2017-01-17 14:36:34)

Zapraszamy 21 stycznia w sobotę o godz. 17:00 do hali Urania na mecz z ONICO AZS Politechnika Warszawska. Podczas meczu będziecie mieli okazję zapoznać się z działalnością Fundacji oraz z naszą kampanią 1%.

Polub nas na Facebooku:
Od 15 lat wspieramy chore i niepełnosprawne dzieci. Finansujemy operacje, rehabilitacje, zakup leków, sprzętów medycznych oraz różnego rodzaju terapie. Nasi podopieczni mają kilka tygodni, miesięcy albo lat. Ich życie naznaczone jest chorobą i cierpieniem. Pomagamy, bo chcemy, by każde dziecko mogło śmiało spojrzeć w przyszłość.

Naszym partnerem w walce o zdrowie podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” od niedawna jest również klub Indykpol AZS Olsztyn. W związku z tym serdecznie zapraszamy 21 stycznia w sobotę o godz. 17:00 do hali Urania na mecz z ONICO AZS Politechnika Warszawska.

Podczas meczu będziecie mieli okazję zapoznać się z działalnością Fundacji oraz z naszą kampanią 1%. Zawodnicy podczas prezentacji pojawią się w fundacyjnych kamizelkach, będziecie mieli tez możliwość zobaczyć nasz spot reklamowy oraz wziąć do domu ulotkę, aby bliżej nas poznać.

To właśnie dzięki Waszemu 1% Zosia ma nowy aparat słuchowy, Bartek nowy specjalistyczny wózek, Mai nie zabraknie drogich lekarstw, a Kacprowi pieniędzy na rehabilitację. Dzieci w potrzebie jest jeszcze wiele. Fundacyjni podopieczni to Wasi sąsiedzi, koledzy i koleżanki Waszych dzieci lub wnuków. To właśnie im pomagamy wraz z Indykpolem AZS Olsztyn.
Polub nas na Facebooku: