Wtorek, 14 lipca 2020

Podziel się:

Triathlon In Da House w Olsztynie

2017-01-19 15:13:41 (ost. akt: 2017-01-19 15:27:38)
materiały prasowe

materiały prasowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza wszystkich miłośników sportu na Mistrzostwa Polski Amatorów w Triathlonie Zimowym. Wydarzenie odbędzie się 21 stycznia 2017 roku w Wodnym Centrum Rekreacyjno- Sportowym "Aquasfera" Galeria Warmińska w Olsztynie.

Polub nas na Facebooku:
Jeśli nie próbowaliście swoich sił w Triathlonie w sezonie letnim macie do tego świetną okazję teraz. Oderwijcie się od monotonnych treningów i spróbujcie czegoś nowego! Triathlon na dystansie sprint (750 metrów pływania, 20 km roweru oraz 5 km biegu) to niepowtarzalna okazja na trening inny niż ten na codzień.

Jak będą wyglądąły zawody?
Dystans pływacki na 50 metrowej pływalni. Dzięki profesjonalnym trenażerom, będziecie mieli okazję sprawdzić się w niekorzystnych warunkach pogodowych na trasie przygotowanej przez Adriana Wróblewskiego z 3athlete, bieg na bieżniach. Wspaniały sprawdzian aktualnej formy- informuje Ewa Szemplińska z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Adrenalina gwarantowana!

Zostanie zorganizowana również dodatkowa atrakcja czyli rywalizacja sztafet. Jest to bieg charytatywny, którego celem jest zbiórka funduszy na leczenie naszych podopiecznych. Dochód z tych zawodów przekazany będzie Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". To dzięki Wam nasze dzieci mają szansę na rehabilitację, dalszy rozwój oraz uśmiech!

Start: w dwunastoosobowych grupach co 1,5 godziny.

Zapisy i szczegóły na stronie:
https://elektronicznezapisy.pl/event/1182.html
oraz na FB
https://www.facebook.com/events/724331801052949/

Każdy z uczestników będzie zbierał osobne punkty. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 18 marca w Swarzędzu.Dyrektorem i pomysłodawcą wydarzenia jest Iwona Guzowska obecna triathlonistka oraz była mistrzyni świata w Boksie


Polub nas na Facebooku: