Niedziela, 27 września 2020

Podziel się:

Bo dobra w życiu nigdy za dużo!

2017-01-24 08:52:17 (ost. akt: 2017-01-24 09:12:28)

Żeby pomóc, nie trzeba wiele czasu ani pieniędzy. Wystarczy...czytać etykiety na produktach spożywczych. Bo kto kupił pod koniec roku Majonez Kętrzyński, ten wsparł podopiecznych Fundacji. Akcja Smacznie pomagaj zakończyła się sukcesem.

Polub nas na Facebooku:
Smacznie Pomagaj” to kolejna akcja charytatywna, w której wzięła udział Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. Zasady były proste. Klienci od 20 października do 31 grudnia 2016 roku mogli w sklepach zaopatrzyć się w limitowaną edycję Majonezu Kętrzyńskiego. — Pomagać można w każdej sytuacji, nawet podczas robienia zakupów — mówi Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzający Fundacją „Przyszłość dla Dzieci”. — Przecież każdy i tak musi je zrobić. Żeby pomóc, wystarczy zwrócić uwagę na to, na co się kupuje. Osoby, które wybrały limitowaną serię majonezu, pomogły naszym podopiecznym!
Na etykietach słoików o pojemności 460 g. znalazło się hasło przedsięwzięcia oraz logo Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

W sklepach dostępnych było 100 tys. sztuk z tej specjalnej serii. Część dochodu ze sprzedaży każdej z nich będzie przeznaczone na cele statutowe fundacji z Olsztyna.
Co to oznacza? — Dzięki temu, że ktoś zdecydował się kupić majonez z tej właśnie serii, będziemy mogli sfinansować sprzęt specjalistyczny dla naszych podopiecznych — wyjaśnia Iwona Żochowska- Jabłońska. — Sfinansujemy również rehabilitację. Bardzo się cieszę, że udało się zrealizować tę inicjatywę. To dowód na to, że razem możemy zrobić więcej!

A to wszystko dzięki Spółdzielni Pracy Produkcyjno-Handlowa w Kętrzynie! — Od dawna staramy się wspierać różne akcje, które niosą realne pomoc mieszkańcom regionu Warmii i Mazur. To przecież nasza mała ojczyzna. Szczególnie ważne są dla nas inicjatywy związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu — mówi Leszek Kuszczak, szef marketingu MAJONEZY SPP-H w Kętrzynie. – Mieliśmy okazję już kilkakrotnie współpracować z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci” i zawsze nasze wspólne działania owocowały pozytywnymi efektami.

Można powiedzieć, że akcja "Smaczenie pomagaj" zakończyła się sukcesem. — Jak zwykle nasi klienci i konsumenci nie zawiedli. To dzięki ich wyborom zakupowym cel akcji został osiągnięty. Limitowana partia 100 tys. szt. słoików sprzedała się w bardzo szybkim tempie, a część dochodu uzyskana ze sprzedaży zasiliła konto fundacji — mówi Leszek Kuszczak. I dodaje: - Cieszymy się że w ten sposób możemy wspomóc działania olsztyńskiej Fundacji. Bo dobra nigdy za dużo!

Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” działa na Warmii i Mazurach od 15 lat. Daje szansę rozwoju najbardziej potrzebującym chorym dzieciom. Finansuje badania, operacje, rehabilitację, leki, przejazdy i pobyty w placówkach leczniczych. Specjalistyczne leczenie czy skomplikowane zabiegi operacyjne wiążą się z kosztami, które często przekraczają finansowe możliwości rodziców. Grono podopiecznych fundacji stale się powiększa . Fundacja sprawuje opiekę nad 309 chorymi i niepełnosprawnymi dziećmi z całego regionu.

Aleksandra Tchórzewska

http://m.wm.pl/2017/01/orig/are-5966-thx-1-361464.jpg
Polub nas na Facebooku: