środa, 15 lipca 2020

Podziel się:

Fundacja "Przyszłość dla Dzieci" z wyróżnieniem

2017-02-13 09:11:53 (ost. akt: 2017-02-13 09:22:32)
Nagrodę specjalną Business Centre Club otrzymała Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”

Nagrodę specjalną Business Centre Club otrzymała Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

W miniony piątek na olsztyńskim zamku podczas piątej, jubileuszowej gali „Kosynierzy Przedsiębiorczości 2017" uhonorowano przedsiębiorców oraz samorządowca, który umiejętnie wspiera inwestycje. Nagrodę specjalną Business Centre Club otrzymała również Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”

Polub nas na Facebooku:
Nagrodę dla Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” odebrał prezes Grupy WM Jarosław Tokarczyk.

http://m.wm.pl/2017/02/orig/zdjecie-2-365888.jpg

Gościem honorowym gali był w tym roku Marek Goliszewski, prezes Business Centre Club. Podczas spotkania na olsztyńskim zamku odebrał nagrodę Naczelnika Przedsiębiorczości Polskiej. To dowód uznania za wkład, jaki od ponad 25 lat wnosi BCC w polską rzeczywistość gospodarczą.
Podczas gali statuetki kosyniera przedsiębiorczości wręczono biznesmenom, którzy często muszą walczyć w gąszczu nieprzyjaznych przepisów z otaczającą ich biurokracją. Stąd nawiązanie do historycznych kosynierów. Przedsiębiorcy ci nie wyjeżdżają za granicę, bo tu, na miejscu chcą budować swoją przyszłość. Tu płacą podatki i zatrudniają ludzi.

Każdego roku nagradzany jest również samorządowiec umiejętnie współpracujący z przedsiębiorcami. W tym roku statuetka kosyniera powędrowała do Wojciecha Dereszewskiego, wójta Gminy Kurzętnik.Źródło: biznes.wm.pl
Polub nas na Facebooku: