Poniedziałek, 13 lipca 2020

Podziel się:

W centrum Olsztyna zjedz pączka i pomóż chorym dzieciom

2017-02-22 09:35:52 (ost. akt: 2017-02-22 09:40:31)
Tłusty czwartek to nie tylko okazja do jedzenia słodkich wypieków, ale także możliwość pomocy potrzebującym

Tłusty czwartek to nie tylko okazja do jedzenia słodkich wypieków, ale także możliwość pomocy potrzebującym

Autor zdjęcia: archiwum

Chcesz zjeść pysznego pączka i zrobić coś dobrego dla innych? Szukaj wolontariuszy Fundacji Przyszłość dla Dzieci. W tłusty czwartek rozdadzą 500 pączków!

Polub nas na Facebooku:
W tłusty czwartek w centrum Olsztyna można będzie spotkać wolontariuszy Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Na ulicach pojawią się już o godzinie 11. Każdy, kto zechce wrzucić datek do skarbonki Fundacji, zostanie obdarowany pysznym pączkiem! A to wszystko dzięki akcji „Dobry pączek, czyli pomaganie przez pączkowanie!”, do której włączyła się Piekarnia Tyrolska. — Jak co roku przygotowaliśmy bardzo smaczne i świeże pączki z okazji tłustego czwartku — mówi Jarosław Goszczycki, prezes piekarni. — Zachęcam też czytelników Gazety i internautów do odwiedzenia naszych sklepów.
Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”, założona przez wydawcę „Gazety Olsztyńskiej”, istnieje już 15 lat.

Fundacja słynie z wielu akcji dobroczynnych. Jednak „Dobry pączek, czyli pomaganie przez pączkowanie!” organizowana jest po raz pierwszy. —Bo każda okazja jest dobra, żeby zrobić coś dobrego dla innych. A tłusty czwartek to bardzo przyjemne święto. W ten dzień chcemy sprawić radość innym i pomóc tym, którzy tego potrzebują. Chcemy też przypomnieć, że wśród nas też są tacy, którzy potrzebują naszego wsparcia — mówi Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzający Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.
Kto może liczyć na słodki poczęstunek? — Pierwsze 500 osób, które przekażą datek do skarbonki naszej fundacji, wolontariusze obdarują pączkiem z Piekarni Tyrolskiej — mówi mówi Iwona Żochowska-Jabłońska.

Zebrane środki zostaną przekazane na fundusz leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Pod swoimi skrzydłami ma ponad 309 podopiecznych z Warmii i Mazur.

At
Polub nas na Facebooku: