Piątek, 3 lipca 2020

Podziel się:

Łączy nas walka!

2017-03-03 15:01:44 (ost. akt: 2017-03-03 15:29:15)

Podczas tegorocznego Balu Sportowca organizowanego przez Gazetę Olsztyńską, fundacja "Przyszłość dla Dzieci" zaprezentowała wystawę fotograficzną "Łaczy nas walka"!

Polub nas na Facebooku:
Inspiracją do zorganizowania wystawy „Łączy nas walka!” byli nasi podopieczni, którzy codziennie zmagają się i walczą ze swoimi chorobami i słabościami. Nie poddają się, podobnie jak sportowcy.

Trenują i przechodzą rehabilitację każdego dnia, by na koniec cieszyć się sukcesem. Ten wspólny mianownik sprawił, że postanowiliśmy zaprosić do sesji zdjęciowej sportowców z Warmii i Mazur oraz dzieci, które są pod naszą opieką. Tak powstał cykl portretowych zdjęć autorstwa olsztyńskich fotografików - Agaty Kurczak i Arka Stankiewicza.

Dziękujemy sportowcom oraz dzieciom, za to że zgodzili się wziąć udział w naszym przedsięwzięciu. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie stworzyć tę piękną wystawę!

Wielkie podziękowania składamy również mecenasowi naszej wystawy - firmie Dam-Rob S.A. z Zalewa.

Na zdjęciach możecie zobaczyć tylko niewielką cześć naszych małych podopiecznych. Pod opieka Fundacji pozostaje 309 chorych i niepełnosprawnych dzieci, które każdego dnia liczą na Wasz 1 % podatku.

KRS „Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” to 0000148747. Po wpisaniu tego numeru to urząd skarbowy zajmuje się resztą, czyli przekazaniem nadpłaty do organizacji pożytku publicznego. Liczymy na Was!


Polub nas na Facebooku: