Czwartek, 6 sierpnia 2020

Podziel się:

Expo Mazury rozpocznie lato nowym świętem regionu

2017-06-22 13:16:03 (ost. akt: 2017-06-22 13:43:01)

Jarmark rękodzieła, giełda samochodowa, pchli targ i wiele innych atrakcji – to czeka na Was w dniach 1-2 lipca 2017 w Centrum Konferencyjno – Targowym Expo Mazury w Ostródzie

Polub nas na Facebooku:
A wszystko dzięki premierowemu wydarzeniu w kalendarzu wydarzeń Expo – Jarmarkowi Tysiąca Jezior. Jest to nowy punkt na mapie atrakcji dla odwiedzających Warmię i Mazury w okresie letnim a zarazem pierwsze wydarzenie w tym okresie w historii Expo.

W trakcie Jarmarku Tysiąca Jezior, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Żywność naturalna, pamiątki z regionu, design, antyki, giełda samochodowa i wiele innych atrakcji znajdziecie w pierwszy weekend lipca w Ostródzie na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Mazury.

Jeśli zasugerowaliście się nazwą Jarmarku i spodziewacie się „Giełdy Tysiąca Pas(s)atów” to musimy Was rozczarować. Zapewniamy Was, że dobre wiatry przywieją na nasz parking szeroką gamę marek, modeli i klas. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. A gdy już znajdziecie ten wymarzony model, sprawdzicie go ZA DARMO na Stacji Diagnostycznej Kontroli Pojazdów Ostróda – Partnera naszej giełdy.

Giełda samochodowa to miejsce, gdzie będziecie mogli sprzedać lub kupić samochody osobowe, dostawcze, busy lub inne pojazdy. Będzie to również miejsce, gdzie warto poszukać brakujących Wam części samochodowych. Nowością na wydarzeniu będzie również Pchli Targ – wydarzenie popularne w wielu europejskich miastach po raz pierwszy zagości na większą skalę w Ostródzie.

Jarmark Tysiąca Jezior odbędzie się na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Mazury w dniach 1-2 lipca w godzinach 9-17.

Bilet wstępu na wydarzenie 5 złotych. Dzieci do lat 12 bezpłatnie.
Więcej o wydarzeniu na: www.jarmarktysiacajezior.pl
Polub nas na Facebooku: