Wtorek, 7 lipca 2020

Podziel się:

Na wakacje z Muszkieterami!

2017-07-03 15:08:17 (ost. akt: 2017-07-03 15:30:49)
Na wakacje z Muszkieterami!

Na wakacje z Muszkieterami!

Troje dzieci z naszej fundacji, pojedzie do Murzasichle. W górach spędzą niezapomniany czas w gronie rówieśników i poznają 8 wartości Małego Muszkietera. Wszystko dzięki ogólnopolskiej akcji „Wakacje z Muszkieterami”.

Polub nas na Facebooku:
Na swoje pierwsze kolonie wyjedzie łącznie ponad 1000 dzieci z całej Polski. Ambasadorką wakacyjnych wyjazdów jest Sylwia Gruchała – medalistka olimpijska. Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

— Z Intermarche współpracujemy od kilku lat i świetnie się ta współpraca rozwija — mówi Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzająca Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. — To wyróżnienie dla dzieci za ich ciężką pracę. Walczą z ograniczeniami i warto je za to nagrodzić.

„Wakacje z Muszkieterami” już po raz drugi organizuje Fundacja Muszkieterów, którą tworzą właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché. Dzieci w wieku 8-14 lat, które nie miałyby szansy na odpoczynek po pracowitym roku szkolnym, spędzą letnie kolonie w pięknych zakątkach Polski. Krajoznawczym wycieczkom i zajęciom w ośrodkach wypoczynkowych, będzie towarzyszyć poznawanie 8 uniwersalnych wartości, którymi powinien kierować się w życiu każdy Muszkieter.
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Zobacz co robią Muszkieterowie i poznaj 8 wartości Muszkietera: www.facebook.com/FundacjaMuszkieterow / www.wakacjezmuszkieterami.pl
Polub nas na Facebooku: