Wtorek, 11 sierpnia 2020

Podziel się:

Dzieci dzieciom w 4 edycji biegu "Barczewo biega"

2017-07-05 08:38:21 (ost. akt: 2017-07-05 10:30:20)

Autor zdjęcia: Barczewo Biega

9 lipca Stowarzyszenie "Barczewo Biega" zaprasza na 10 kilometrowy, przełajowy bieg miejski. Tegoroczna impreza odbędzie się podczas Dni Barczewa i zostanie wzbogacona o akcent charytatywny.

Polub nas na Facebooku:
Rodzinny Piknik, organizowany 4 czerwca przez Fundację "Przyszłość Dla Dzieci" w Olsztynie, zgromadził miłośników biegania-pomagania. Jedną z atrakcji pikniku był charytatywny "Bieg o Złotą Monetę" na dystansie 5 km. Nad przebiegiem i organizacją biegu czuwało Barczewskie Stowarzyszenie Biegowe "Barczewo biega".

Działacze stowarzyszenia nie tylko są biegaczami, lubią też pomagać innym i bardzo chętnie włączają się w akcje charytatywne. Zadaniem Stowarzyszenia było przygotowanie i oznakowanie trasy biegu, jej zabezpieczenie oraz administracja biura zawodów. Zadanie nie było łatwe, bo w biegu uczestniczyło 300 osób. Zespół stowarzyszenia z sercem i zaangażowaniem stanął na wysokości zadania.

Zespół


W rewanżu Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” będzie ze Stowarzyszeniem "Barczewo biega" podczas dni Miasta Barczewa. — 9 lipca będziemy zbierać pieniądze dla podopiecznych fundacji — mówi Krzysztof Trąbiński organizator biegu — opłata za dziecięce pakiety startowe w kwocie 1 zł będzie darowizną na rzecz podopiecznych fundacji —dodaje.

Każdy uczestnik biegu głównego, który zechce wesprzeć Fundację "Przyszłość dla Dzieci" dobrowolną wpłatą, również zostanie wyróżniony i pobiegnie z wyjątkową naklejką na koszulce. Zapraszamy do udziału!

4. barczewski przełajowy bieg miejski to bieg główny na dystansie 10 km, który wystartuje o godzinie 12:00. Starty biegów dla dzieci od godziny 10:00 (zapisy tylko w biurze zawodów). Wszystkie starty i meta będą w jednym miejscu.
— Jako BSB Barczewo biega zachęcamy do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w naszym biegu. Pobiegnijmy również dla nich i wesprzyjmy projekt fundacji — mówi Krzysztof Trąbiński.

W czasie trwania biegu głównego rodzice mogą powierzyć swoje pociechy Pani Annie Rok, która będzie czuwała nad atrakcjami i bezpieczeństwem na czas nieobecności rodziców. Animatorka jest cenioną artystką z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Informacje o biegu można znaleźć na stroni internetowej elektronicznezapisy.pl
oraz na Facebooku barczewskiego Stowarzyszenia Biegowego "Barczewo biega".
Polub nas na Facebooku: