środa, 1 kwietnia 2020

Podziel się:

Warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”

2017-09-26 09:17:33 (ost. akt: 2017-10-04 13:25:07)

Rodzice oczekujący pojawienia się na świecie swojego maleństwa zgłębiają wiedzę dotyczącą ciąży i pielęgnacji niemowlęcia. Już 30-go września odpowiedzi na nurtujące Was pytania udzielimy Wam na bezpłatnych warsztatach „Przygoda z macierzyństwem”.

Polub nas na Facebooku:
W Olsztynie spotkamy się nie pierwszy już raz. Na warsztatach, na które zaprasza portal familie.pl nie zabraknie prelekcji specjalistów. Wśród Ekspertów znajdziecie Panią Karolinę Witkowską z Polskiego Banku Komórek Macierzystych, która opowie nam na czym polega bankowanie i czy ta metoda jest skuteczna. Dowiecie się także, które choroby można leczyć dzięki wykorzystaniu krwi pępowinowej. Rodzice zainteresowani tematem będą mogli zadać pytanie Ekspertowi, a także wygrać voucher o wartości 600 zł. na bankowanie krwi pępowinowej w PBKM.

Wszystkie wiemy, że dobry biustonosz potrafi zdziałać cuda. Odpowiedni dobór bielizny jest szczególnie ważny podczas ciąży i karmienia piersią, gdy biust jest nabrzmiały, a maleństwo domaga się karmienia. Potrzebny Ci wygodny biustonosz, dzięki któremu będziesz miała nie tylko piękne piersi, ale również zdrowy kręgosłup. W odpowiednim dobraniu biustonosza na czas ciąży, a także laktacji pomoże doświadczona brafitterka z olsztyńskiego salony Koemi. Pomimo zmian, które zajdą w Twoim organizmie podczas ciąży, w odpowiednio dobranej bieliźnie będziesz czuła się komfortowo.

Wszyscy Eksperci z chęcią będą odpowiadać na Wasze pytania podczas indywidualnych rozmów w czasie przerw. Dzięki temu zaspokoicie wiedzę na każdy interesujący temat.

Przyszli rodzice mogli wysłuchać m. in. porad Iwony Kaczyńskiej


Dla urozmaicenia wspólnie spędzonego czasu proponujemy konkursy, w których do zdobycia będą wspaniałe nagrody, między innymi zestawy kosmetyków. Oprócz możliwości wygrania atrakcyjnych produktów w konkursach, każda przyszła mama opuszczająca warsztaty otrzyma upominek od portalu familie.pl. Będą to wyprawki dla mamy i maluszka, a w nich poradnik „Rodzicu, nie panikuj!”, kosmetyki dla mamy i dziecka oraz vouchery na zakupy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z uwagi na atrakcje, Waszą wygodę i upominki dla mam lista gości jest ograniczona.

Zapraszamy do rejestracji na portalu.
www.Familie.pl -> Warsztaty dla kobiet w ciąży:
http://wciazy.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-dla-przyszlych-rodzicow-juz-30-wrzesnia-w-Olsztynie,12441,1.html

30 września, godz. 11:00
Miejski Ośrodek Kultury, ul. Dąbrowszczaków 3, OLSZTYN

Pomagamy dzieciom z Fundacji "Przyszłość dla Dzieci".

Już od lat naszym Partnerem jest Fundacja "Przyszłość dla Dzieci", którą staramy się wspierać w pomaganiu chorym dzieciom z Warmii i Mazur.

Do zobaczenia na warsztatach!
Polub nas na Facebooku: