Czwartek, 6 sierpnia 2020

Podziel się:

Indykpol Azs Olsztyn gra z fundacją

2017-11-09 12:38:47 (ost. akt: 2017-11-09 12:47:28)

Autor zdjęcia: Indykpol AZS Olsztyn

Zapraszamy 10 listopada w piątek o godz. 18:00 do hali Urania na mecz z Treflem Gdańsk. Podczas spotkania będziecie mieli okazję zapoznać się z działalnością fundacji oraz kampanią zachęcająca do wspierania ponad 300 fundacyjnych dzieci.

Polub nas na Facebooku:
Od 15 lat Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” wspiera chore i niepełnosprawne dzieci zamieszkujące Warmię i Mazury. Finansuje badania, zabiegi, operacje, leki, przejazdy i pobyty w placówkach leczniczych. Pomaga dzieciom i młodzieży z domów dziecka i rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Pomaga, bo chce, by każde dziecko mogło śmiało spojrzeć w przyszłość.

— Podopieczni fundacji to nasi sąsiedzi, koledzy i koleżanki naszych dzieci. Pomagać im, to jak wspierać najbliższych — mówi Iwona Żochowska-Jabłońska, szefowa Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”

Dzięki wsparciu klubu Azs Indykpol Olsztyn oraz jego sympatykom i kibicom, można pomóc małym podopiecznym fundacji. Wiktoria, dzięki operacji oka może znowu spoglądać na świat z uśmiechem na twarzy, a Jasiek umie już kopnąć piłkę. Kolejne dzieci czekają na swoją szansę.

— To kolejny sezon współpracy klubu z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci” — podkreśla Agnieszka Terebiłów z fundacji — Jesteśmy razem bo na Warmii i Mazurach są nasze serca, tu żyjemy. W Olsztynie mamy swoje powody do dumy, tu się wyróżniamy, ale przede wszystkim, łącząc siły, możemy pomóc większej liczbie dzieci — dodaje.

W piątek, 10 listopada w Hali Urania wielkie Derby Północy - Indykpol AZS Olsztyn vs Trefl Gdańsk. Zapraszamy!

Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” została założona w 2002 roku przez wydawcę „Gazety Olsztyńskiej”. 6 grudnia obchodzi swoje 15 urodziny.

A.T.


Możesz pomóc wracać do zdrowia podopiecznym Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, wpłacając pieniądze na konto: 58 1240 1590 1111 0000 1453 6887.
Polub nas na Facebooku: