Wtorek, 26 maja 2020

Podziel się:

Weź udział w dobroczynnym koncercie Muzyki Filmowej!

2017-11-22 09:01:27 (ost. akt: 2017-11-22 09:04:03)
Podopieczni Fundacji czekają na Twoją pomoc

Podopieczni Fundacji czekają na Twoją pomoc

Autor zdjęcia: Arch. Fundacji

Już 6 grudnia w Olsztynie niezwykły dobroczynny koncert. Wystarczy przyjść, żeby pomóc chorym dzieciom! Bokser Przemysław Opalach też tam będzie.

Polub nas na Facebooku:
Chcesz świetnie się bawić, a przy okazji pomóc chorym i niepełnosprawnym dzieciom z naszego regionu? Weź udział w niezwykłym koncercie charytatywnym. Tegoroczny mikołajkowy wieczór można będzie spędzić w sposób wyjątkowy. Na gości czeka Dobroczynny Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Warmińsko- Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego (początek o godz. 19.) Wystarczy kupić bilet-cegiełkę na Koncert Muzyki Filmowej. — Całkowity Dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na podopiecznych naszej Fundacji — mówi Iwona Żochowska- Jabłońska, szefowa Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Swój udział w koncercie dobroczynnym potwierdził m. in. bokser Przemysław Opalach. I zachęca, żeby do niego dołączyć. — Serdecznie zapraszam do udziału w tym koncercie. To wydarzenie, na którym po prostu trzeba być. Tym bardziej, że można przy okazji pomóc dzieciom — mówi.

W naszym regionie jest wiele osób, które mają dobre serca. Świadczy o tym fakt, że angażują się w akcje charytatywne, organizują zbiórki itd. Jest też wielu anonimowych darczyńców. Wielki gest mają też osoby ze świata sportu czy rozrywki. W mikołajki będzie okazja, żeby te wszystkie osoby bawiły się razem.
W tym roku Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” obchodzi wyjątkowy jubileusz — 15-lecie. Właśnie ten jubileusz jest okazją do wspólnego świętowania.
Organizatorzy wydarzenia chcą też podziękować partnerom i przyjaciołom za wsparcie.

Współorganizatorem gali jest marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.
at

Bilety cegiełki do nabycia w kasie Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej oraz z Biurze Ogłoszeń "Gazety Olsztyńskiej" w Olsztynie, ul. Partyzantów 28

www.przyszloscdladzieci.org I 500 603 603 I biuro@przyszloscdladzieci.org

Polub nas na Facebooku: