Wtorek, 17 września 2019

Podziel się:

Expo Mazury po raz kolejny domem Świętego Mikołaja

2017-11-28 11:13:56 (ost. akt: 2017-11-28 11:17:54)

Autor zdjęcia: Expo Mazury

Czas dobroci , czas prezentów Mikołajki, to jeden z najbardziej oczekiwanych okresów w roku. Wtedy bowiem nocą do domów zakrada się Święty Mikołaj, a po jego wizycie najmłodsi znajdują wymarzone prezenty. W ostródzkich halach Expo Mazury ten sympatyczny pan zagości w dniach 2-3 grudnia i każde dziecko będzie mogło się z nim spotkać.

Polub nas na Facebooku:
Bajkowy Mikołaj” jest wyjątkowym wydarzeniem w kalendarzu Expo Mazury. Przez dwa dni targowe hale zostają oddane we władanie najmłodszym. Tegoroczna edycja imprezy będzie już piątą odsłoną tego wydarzenia – pierwsza odbyła się w 2013 roku i od razu spotkała się z uznaniem dzieci i rodziców. Ubiegłoroczny event sprawił frajdę aż 10 tysiącom małych i dużych gości.

Kraina pełna atrakcji
W najbliższej edycji czeka na nich jeszcze więcej atrakcji. 2 i 3 grudnia Expo Mazury zamieni się w ogromny plac zabaw, z którego dzieci będą mogły korzystać do woli, a którego najważniejszym elementem będzie największy w Europie dmuchany plac zabaw. Ponadto na dzieci odwiedzające ostródzkie centrum targowo-konferencyjne będą czekały liczne atrakcje takie jak warsztaty plastyczne, zajęcia z robotyki, strefa VR czy turniej szachowy.

Podczas gdy dzieci będą korzystać z szeregu przygotowanych dla nich atrakcji, rodzice będą mogli zrobić świąteczne zakupy na Jarmarku Świątecznym. Na stoiskach znajdą się ozdoby choinkowe, wyroby rękodzielnicze oraz regionalne produkty spożywcze.

Dla każdego dziecka, które weźmie udział w imprezie „Bajkowy Mikołaj”, najważniejsza zapewne będzie jednak możliwość spotkania z honorowym gościem tego wydarzenia, czyli z prawdziwym Świętym Mikołajem. Będzie można zrobić sobie z nim zdjęcie, porozmawiać, czy szepnąć na ucho o swoim wymarzonym prezencie. Mikołaj oczywiście obdaruje dzieci drobnymi upominkami.

Bajkowy czas dobra
W tym ważnym czasie nie można zapomnieć o tym, że nie dla wszystkich dzieci okres przedświąteczny jest czasem szczęścia i radości. Dzięki współpracy z Fundacją "Przyszłość dla Dzieci" w trakcie wydarzenia zostaną przeprowadzone działania charytatywne, z których dochód zostanie przeznaczony dla dzieci- podopiecznych Fundacji.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 grudnia w halach ostródzkiego Expo Mazury.
Godziny otwarcia 10-18, wstęp : bezpłatnie

Więcej o wydarzeniu :
www.bajkowymikolaj.pl
Polub nas na Facebooku: