Piątek, 10 kwietnia 2020

Podziel się:

Roksana jako księżniczka, a Staś pozował z siostrą

2018-01-22 09:21:33 (ost. akt: 2018-01-31 11:34:24)

Autor zdjęcia: Agnieszka Borowska

Wczoraj fotograf Arek Stankiewicz miał pełne ręce roboty. Tego bowiem dnia odbyła się sesja Fundacji Przyszłość Dla Dzieci. Wzięło w niej udział 9 podopiecznych.

Polub nas na Facebooku:
Ubrana jak księżniczka mała Roksana, mimo wielu dręczących ją chorób z chęcią ustawiała się przed obiektywem.
Z uciechą przymierzała koronę i z zainteresowaniem śledziła pracę fotografa.
A było na co popatrzeć - fotografowi niełatwo było okiełznać rozbrykaną gromadkę, gdyż każde z dzieci na pozowanie miało swój plan. Jedni woleli na leżąco, inni w biegu, jeszcze innym najwygodniej pozować było z rodzicami.

Nikola jako swój główny rekwizyt upatrzyła zabawkową gitarę.
Małego Julka na początku ciężko było przekonać - był to jego debiut, więc nic dziwnego, że chłopczyk troszkę się wstydził.

Natomiast pięcioletni Staś fan Zygzaka McQueena najchętniej pozował z siostrą. Rodzeństwo już od kilku lat pozostaje pod opieką Fundacji.
Staś urodził się z niedosłuchem, ten sam los spotkał o trzy lata młodszą Zosię. - Jesteśmy bardzo wdzięczni fundacji za pomoc. Pomogła sfinansować drogie aparaty słuchowe dla obydwojga dzieci, teraz stara się nam pomóc w zorganizowaniu turnusu rehabilitacyjnego – podkreślała ich mama.

To już nie pierwsza tego typu akcja organizowana przez Przyszłość dla Dzieci. Wyniki ubiegłorocznej zostały zaprezentowane w formie kalendarza, który wciąż można kupić wspierając podopiecznych organizacji.

Efekty tegorocznej sesji będzie można podziwiać na Balu Sportu i Biznesu. - Ja sam zmęczyłem się jak sportowiec. To było dla mnie prawdziwe wyzwanie. To była bardzo ciężka, ale i bardzo wdzięczna praca – podkreślał po wszystkim fotograf.

ap

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Polub nas na Facebooku: