Piątek, 17 stycznia 2020

Podziel się:

1 % podatku dla dzieci

2018-01-31 11:39:28 (ost. akt: 2020-01-15 14:07:17)

Dzięki prostym zasadom przekazanie na rzecz naszej fundacji 1 procenta podatku dochodowego nie wymaga dużego zachodu. Trzeba wpisać odpowiedni numer KRS w odpowiednią kratkę.

Polub nas na Facebooku:
To proste

Nie trzeba składać urzędowi skarbowemu żadnych dodatkowych dokumentów, wniosków czy zaświadczeń. Cała procedura polega na tym, aby w odpowiednią rubrykę wpisać odpowiedni numer. Nazywa się on KRS. KRS „Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” to 0000148747. Po wpisaniu tego numeru to urząd skarbowy zajmuje się resztą, czyli przekazaniem nadpłaty do organizacji pożytku publicznego.

Przygotowaliśmy darmowy program, abyś mógł bezpiecznie i szybko rozliczyć podatek. Kliknij w poniższy przycisk, wypełnij deklarację, a Twój 1 % pomoże chorym dzieciom z Warmii i Mazur.

http://m.wm.pl/2017/01/orig/1-logo-programu-358385.jpg

Cel szczegółowy

Jeśli tylko chcemy, wypełniając PIT-a możemy podać dodatkowe informacje, mające wpływ na rozdysponowanie pieniędzy z naszego 1 % przez obdarowaną organizację. Stanie się tak, jeśli wskażemy konkretny cel szczegółowy czy konkretną osobę, będącą pod opieką danej OPP. Stosowne dane wpisujemy w rubryce „Informacje uzupełniające“. Wykonanie kilku prostych i zajmujących parę minut czynności spowoduje, że do OPP pomagających potrzebującym trafią drobne datki, które sumarycznie złożą się na znaczące kwoty, mogące uratować komuś życie lub zdrowie.

Na co przeznaczymy pieniądze z 1 %
Kupimy dzieciom lekarstwa, opłacimy im leczenie albo rehabilitację. Kupimy im sprzęt niezbędny do tego, aby mogły ćwiczyć i się rozwijać. Sfinansujemy to, co danemu dziecku jest najbardziej potrzebne. Pomożemy dzieciom które bez rehabilitacji nie miały szans na to, żeby chodzić. Teraz przychodzą do nas na własnych nogach. Co prawda z mamą czy tatą pod rękę, ale to już duży postęp. Kolejny etap jest taki, aby dziecko mogło tę maminą rękę puścić. Gdy będą pieniądze na ćwiczenia, to tak się stanie.Masz Moc! Przekaż 1%, podaruj lepsze życie!

Polub nas na Facebooku: