Wtorek, 4 sierpnia 2020

Podziel się:

Siatkarze Indykpol AZS zagrają i pomogą

2018-03-29 14:28:47 (ost. akt: 2018-03-29 15:53:09)

Autor zdjęcia: Kacper Kirklewski

Siatkarze Indykpolu AZS w najbliższy piątek zagrają najważniejszy mecz sezonu z ONICO Warszawa. Po raz kolejny na boisko wprowadzą ich podopieczni fundacji "Przyszłość dla Dzieci"

Polub nas na Facebooku:
Już 30 marca olsztyńska drużyna siatkarzy zagra z warszawskim zespołem ONICO. Będzie to decydujące spotkanie olsztyńskich akademików. Stawką będzie awans do fazy play-off! Podczas rozpoczęcia meczu siatkarzy wesprze niezwykła eskorta – Kacper, Roksana, Adam i Patrycja czyli, podopieczni Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. W ten sposób zawodnicy i klub będą zachęcali do przekazania 1% podatku na rzecz 320 chorych dzieci z Warmii i Mazur pozostających pod opieką fundacji.

Dzieci już nie pierwszy raz będą miały okazję uczestniczyć w akcji tego typu. Miesiąc temu podczas meczu kiedy to Indykpol AZS zagrał z Zaksą Kędzierzyn Koźle na parkiet siatkarzy wyprowadziło czworo podopiecznych fundacji.

Mecz rozegra się w olsztyńskiej Hali Urani o godzinie 18:00.

Olsztyński klub chętnie włącza się w akcje charytatywne.
— Chcemy, jako ambasadorowie Olsztyna i województwa, dawać dobry przykład — powiedział nam Marcin Zarębski, menedżer AZS. — I dlatego włączamy się w akcję zbierania 1 procenta na rzecz Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. My jesteśmy zdrowi i wysportowani, ale wiemy, że nie wszyscy mają takie szczęście, dlatego chcemy im pomóc. Widziałem, że dzieci biorące udział w poprzednim wydarzeniu, były szczęśliwe. Będziemy je wspierać przez kolejne lata.

Piątkowy mecz nie będzie jedyną okazją żeby wesprzeć chore i niepełnosprawne dzieci. Ciągle można przekazać swój 1 procent podatku. Dla wielu podopiecznych fundacji darowizny wpłacane na konto fundacji to jedyna szansa na to, żeby mogły wrócić do zdrowia.
— Przekazanie jednego procenta przy rozliczeniu podatkowym to dla nas niewielki gest, ale dla podopiecznych fundacji to ogromna szansa — podkreśla Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzająca Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Zapraszamy!


Wpisz w rozliczeniu rocznym numer KRS 0000148747. Oprócz tego w każdej chwili możesz dokonać wpłaty na konto fundacji: 58 1240 1590 1111 0000 1453 6887.
Polub nas na Facebooku: