środa, 12 sierpnia 2020

Podziel się:

Masz to w sercu! Pomagaj i baw się

2018-04-19 08:40:36 (ost. akt: 2018-04-20 14:08:43)

Autor zdjęcia: Bartbo

Już tylko trochę ponad tydzień dzieli nas od festynu charytatywnego Bartbo. Będzie moc!

Polub nas na Facebooku:
Zapraszamy, w niedzielę 29 kwietnia 2018 na Piknik Bartbo, czyli charytatywny festyn rodzinny na rzecz fundacji "Gazety Olsztyńskiej" „Przyszłość dla Dzieci”.
Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzający Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”: Aktywna Majówka w Butrynach staje się tradycją. Nie jest zwykły piknik. To impreza charytatywna, podczas której można świetnie się bawić i przy okazji pomóc chorym dzieciom

Agnieszka Szczubełek z Olsztyna nie wyobraża sobie już kwietnia bez pikniku Bartbo. — Po co siedzieć przed telewizorem, jak można świetnie się bawić i pomóc? Wytłumaczyłam już swoim dzieciom, że robimy coś dobrego dla innych.

Wstęp do parku: dzieci — bezpłatnie, niech szaleją do woli, dorośli — jednorazowy wsad do puszki 5 zł, ale miło będzie jeśli pomożesz bardziej! Dochód ze zbiórki zostanie przekazany w całości na rzecz fundacji.

Piknik rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do 18.

Park Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach to wyjątkowe miejsce, które oferuje moc atrakcji dla gości w każdym wieku. Do dyspozycji będą m.in: park linowy, segway'e, quady, zjeżdżalnie dmuchane, plac zabaw, trampoliny, zamek dmuchany, suchy basen z piłeczkami, małpi gaj, zorbing dla dzieci, kosmiczny trener, byk rodeo i krowa oraz łowisko specjalne.

To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie gest państwa Kamili i Bartosza Boguckich, właścicieli Bartbo.
Kamila Bogucka: Po prostu lubimy pomagać. Dzielenie się z innymi jest wielką przyjemnością i daje mnóstwo energii. Nagrodą dla nas jest uśmiech dzieci.
W zeszłym roku ani deszcz ani wiatr nie przeszkodziły w dobrej zabawie. Bo choć pogoda zrobiła psikusa, to atmosfera podczas pikniku Bartbo była naprawdę gorąca. Jego uczestnicy udowodnili, że można świetnie się bawić i pomóc potrzebującym.Podczas tegorocznego pikniku odbędzie się koncert grupy Krew, pot i łzy.
Więcej szczegółów znajdziecie Tutaj

Organizatorzy zapewniają bezpłatny parking.

bar

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Polub nas na Facebooku: