Czwartek, 2 lipca 2020

Podziel się:

Pomagać jest naprawdę łatwo

2018-07-23 13:50:39 (ost. akt: 2018-10-15 14:31:26)

Drodzy, tak bardzo się cieszymy i dziękujemy, że na nas głosowaliście! Dzięki Wam sieć drogerii Rossmann zdecydowała, że nasza fundacja otrzyma wsparcie w ramach „Pomagamy jak umiemy”.

Polub nas na Facebooku:
W radością informujemy, że Rossmann w ramach głosowania postanowiła wesprzeć naszą fundację w ramach akcji ,,Pomagamy jak umiemy’’. To klienci wybranych drogerii zdecydują o jakiej wartości produkty otrzymamy. Wystarczy, że podczas codziennych zakupów w wybranych drogeriach użyjecie Wirtualnej Karty Klubu Rossmann. Każda taka transakcja do 31 października to wsparcie fundacyjnych dzieci.

"Pomagamy jak umiemy" to akcja, której celem jest przekazanie wybranym organizacjom produktów o wartości 5 mln zł. W 2018 r. wsparcie otrzymają 222 fundacje w całej Polsce, wybrane przez członków Klubu Rossmann w drodze głosowania na stronie dedykowanej akcji: POMAGAMY JAK UMIEMY. O tym, jakie to będą produkty zdecydują same fundacje. W ten sposób najlepiej zostaną zrealizowane ich potrzeby.Aby pomóc Fundacji ,,Przyszłość dla Dzieci’’ w ramach akcji drogerii Rossmann musisz spełnić dwa warunki. Po pierwsze, być uczestnikiem Klubu Rossmann i po drugie, zrobić zakupy w jednym ze sklepów dedykowanych do wsparcia naszej fundacji.

Lista sklepów:
- Olsztyn, ul. Krasickiego 1b (Carrefour);
- Nidzica, ul.Traugutta 20
- Olsztynek, ul. Mrongowiusza 26,
- Pasłęk, ul. Bohaterów Westerplatte 1.

Więcej o Klubie Rossmann https://www.rossmann.pl/klub
Polub nas na Facebooku: