środa, 5 sierpnia 2020

Podziel się:

Nad Ukielem będzie królowała Zumba

2018-08-08 08:28:56 (ost. akt: 2018-08-08 09:28:47)
Aktywne pożegnanie wakacji z Fit nie Fat Olsztyn 25 sierpnia

Aktywne pożegnanie wakacji z Fit nie Fat Olsztyn 25 sierpnia

Autor zdjęcia: Arch. Fundacji

Bądźcie aktywni z "Fit nie Fat" i olsztyńskimi trenerami! 25 sierpnia organizujemy aktywną sobotę dla mieszkańców i turystów Olsztyna nad brzegiem jeziora Ukiel. Spotykamy się na plaży miejskiej na boisku do koszykówki. Start godz. 11. To będzie aktywna zabawa na świeżym powietrzu!

Polub nas na Facebooku:
Lubicie zumbę? To dobrze! Zapewnimy wam mały maraton! Trenerzy zumby z Olsztyna: Gabriela Chmielewska, Joanna Riabczenko, Katarzyna Ogiela, Beata Rosińska oraz Michał Młyński będą namawiać was do aktywności! Gwarantujemy dużo dobrego humoru.

Maraton będzie miał charakter charytatywny. Każda osoba, która podaruje 10 złotych, będzie wyróżniona. Otrzyma specjalną naklejkę na koszulkę „Tańczę, by pomóc!”. Datki trafią do potrzebujących maluchów z Fundacji "Przyszłość dla Dzieci".

— Tego dnia stawiamy na aktywność! Ruch to sama przyjemność i do tego będziemy namawiać uczestników wydarzenia. Gwarantujemy, że każdy bez względu na wiek znajdzie aktywność dla siebie — zapewnia Monika Nowakowska, redaktor naczelna "Fit Nie Fat".

To nie koniec aktywnych atrakcji. Dla maluchów też je przygotowaliśmy.
— Nie jest żadną tajemnicą, że w zachowaniu zdrowego ciała ogromnie ważną rolę odgrywa ruch i aktywność fizyczna, dlatego tak niezbędne jest kształtowanie odpowiednich nawyków już od najmłodszych lat — przekonuje Magdalena Przyborowska-Świderska, instruktorka gimnastyki dla najmłodszych. — Podczas imprezy najmłodsi będą mogli poszaleć w naszej aktywnej strefie. Będą mieć m.in. do pokonania tor przeszkód.

— Na wszystkich będą czekać animacje, skoncentrujemy się na zajęciach dla najmłodszych — mówi Izabela Łagun, właścicielka Fitnesski, miejsca dla aktywnych kobiet.

Nie zabraknie też dmuchańców, czyli dobrej zabawy dla dzieci, na którą zaprasza Alicja Tomaszewska z Odjazdowych Imprez. Przybywajcie! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych. Tu nikt nie będzie się nudzić.

mn

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Polub nas na Facebooku: