Niedziela, 9 sierpnia 2020

Podziel się:

Pobiegnij charytatywnie w Olsztyńskim Biegu Niepodległości

2018-08-29 15:23:05 (ost. akt: 2019-03-13 14:32:38)

Autor zdjęcia: Archiwum Organizatora biegu

Tym razem będzie to o tyle wyjątkowe wydarzenie, że będziemy świętować setną rocznicę wyzwolenia się spod zaborów. Olsztyński Bieg Niepodległości odbędzie się w ramach ogólnokrajowej akcji Narodowy Bieg Stulecia od Bałtyku aż do Tatr. Impreza spełni jeszcze jedno ważne zadanie, które związane jest z małymi podopiecznymi Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Polub nas na Facebooku:
Bieg Niepodległości połączy zamiłowanie do biegania z pomocą chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur. Każdy z biegnących będzie miał szansę pobiec w szczytnym celu.

Jak?

Zarejestruj się stronie biegu wybierając ścieżkę charytatywną, co znaczy, że twoja opłata startowa będzie wyższa. Dodatkowa kwota, którą zdecydujesz się nam podarować, w całości zostanie przekazana na rzecz leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, a my przygotujemy Ci specjalny, Twój numer startowy.
Sam wybierasz kwotę, którą chcesz przekazać na szczytny cel. Masz moc, to Ty decydujesz!

Chciałbyś, aby ten ważny dla Ciebie dzień, był wyjątkowy również dla innych? Pobiegnij charytatywnie w Olsztyńskim Biegu Niepodległości, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym małym podopiecznym. My będziemy Ci gorąco kibicować i czekać na Ciebie na mecie! Baw się i pomagaj z nami!

http://m.wm.pl/2018/08/orig/biegne-490460.jpg

Więcej informacji na temat biegu na stronie wydarzenia


Dołącz do nas! Wspólnie możemy zrobić więcej!
Polub nas na Facebooku: