Czwartek, 28 maja 2020

Podziel się:

Nocna Draka charytatywnie

2018-08-29 15:36:54 (ost. akt: 2018-11-16 12:13:02)

Zapraszamy na pierwszy Olsztyński Bieg Nocny - Nocna Draka. 6 października to nieprzypadkowa data - to najciemniejsza sobota w miesiącu. Impreza będzie nie lada atrakcją, dla amatorów wyzwań, a bieg odbędzie się po nieoświetlonych, leśnych ścieżkach. Spełni ona jeszcze jedno ważne zadanie, które związane jest z małymi podopiecznymi Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Polub nas na Facebooku:
Nocne 5+ km w Lesie Miejskim, połączy zamiłowanie do biegania z pomocą chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur. Każdy z biegnących będzie miał szansę pobiec w szczytnym celu.
Jak?

Zarejestruj się stronie biegu wybierając ścieżkę charytatywną. Oznacza ona wyższą opłatę startową. Różnica pomiędzy zwykłą opłatą startową, a opłatą charytatywną, którą nam podarujesz zostanie przekazana na rzecz leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”
Sam wybierasz kwotę, którą chcesz przekazać na szczytny cel. Masz moc, to Ty decydujesz!

Może też sprawić, aby Twoje bieganie było czymś więcej. Chciałbyś, aby ten ważny dla Ciebie dzień, był wyjątkowy również dla innych? Pobiegnij charytatywnie w Nocnej Drace, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym małym podopiecznym. My będziemy Ci gorąco kibicować i czekać na Ciebie na mecie! Baw się i pomagaj z nami!

http://m.wm.pl/2018/08/orig/biegne-490460.jpg

Więcej informacji na temat biegu na stronie wydarzenia

Dołącz do nas! Wspólnie możemy zrobić więcej!
Polub nas na Facebooku: