środa, 30 września 2020

Podziel się:

Produkty o wartości 12 625 zł trafią do fundacyjnych dzieci!

2018-11-16 09:03:56 (ost. akt: 2018-11-16 09:24:36)

Klienci drogerii robili zakupy skanując aplikację Rossmann PL, dzięki czemu firma może podarować produkty o wartości 5 mln zł 222 organizacjom w całej Polsce. W województwie warmińsko-mazurskim pomoc: kosmetyki, chemia czy karma dla zwierząt trafi do dziewięciu organizacji, w tym Fundacji "Przyszłość dla Dzieci".

Polub nas na Facebooku:
W kwietniu 2017 r. sieć uruchomiła dla swoich klientów aplikację umożliwiającą wstąpienie do Klubu Rossmann. Zależało im, by zaproponować coś więcej niż samą aplikację z indywidualną ofertą oraz dodatkowymi rabatami. Dlatego dokonując zakupów klienci jednocześnie wspierali lokalne organizacje pomagające potrzebującym: dzieciom, chorym, osobom starszym, bezdomnym zwierzętom. W ubiegłym roku wsparliśmy w ten sposób 147 instytucji: domów dziecka, domów samotnych matek, hospicjów czy schronisk produktami o wartości 3,5 miliona złotych.

W tym roku firma Rossmann obchodzi 25tą rocznicę swojej działalności w Polsce. Chcą ją uczcić w szczególny sposób. W ramach II edycji akcji „Pomagamy jak umiemy” przekażą produkty o wartości 5 mln zł aż 222 instytucjom w całej Polsce!

Aplikacja podczas trwania akcji - od 1 stycznia do 31 października 2018r. - także w tym roku działała jak „skarbonka”. Ponownie poprosili swoich pracowników w drogeriach, by to oni wskazali organizacje charytatywne ze swojego miasta czy regionu, bo to oni najlepiej wiedzą, kto w ich sąsiedztwie potrzebuje pomocy. Następnie na stronie www.rossmann.pl/pomagamy odbyło się głosowanie i to klienci ostatecznie wybrali, kogo w tym roku wsparł Rossmann. We wszystkich naszych drogeriach widniały informacje na jaką organizację zbierane są środki. Pomoc - w postaci kosmetyków, chemii, pieluch, karmy - trafi do wszystkich organizacji. Domy dziecka, hospicja czy schroniska same decydują o tym, co im się najbardziej przyda z oferty dostępnej w Rossmannie.


W regionie warmińsko-mazurskim wsparcie otrzyma od Rossmanna dziewięć organizacji. Są wśród nich Fundacja "Przyszłość dla Dzieci" , Fundacja na rzecz Dzieci z Chorobami i Wadami Serca „Serduszko” w Olsztynie,stowarzyszenia, takie jak „Szansa” w Giżycku, czy Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi oraz schroniska i fundacje dla zwierząt w Szczytnie i Pieckach. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników drogerii wspólnie zebraliśmy dla warmińsko-mazurskich organizacji niemal 173 tys. zł.

W ramach Klubu Rossmann firma planuje już kolejną edycję akcji „Pomagamy jak umiemy”, którą będziemy realizować w 2019 roku.

Dziękujemy za to, że jesteście Państwo z nami!
Polub nas na Facebooku: